Kaj kupujete v e-leclercu

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

3. jan 2013 16:55

po moje je bila izjema .... jaz veliko tam kupujem,sem tudi že nekajkrat menjala, pa nikdar nisem imela težav ... da ne bo pomote, ne delam reklame ampak samo povem moje izkušnje.

 

Mateja

tejča

Euphoria  

član od: 11.4.2011

sporočila: 56

3. jan 2013 17:04

Jaz imam tudi z omenjeno trgovino dobre izkušnje. Res pa je, da sem reklamirala le dvakrat.

Kakorkoli obrneš, je pa tudi res, da je le prodajalčeva dobra volja, če ti zadevo zamenja. Je pa  velik plus za trgovino, če ne komplicira pri menjavah.

lp

Euphoria

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

3. jan 2013 17:51

Ne,ni dobra volja prodajalca da artikel zamenja..po trgovinskih uzancah je dolžan zamenjat artikel ali celo vrnit kupnino..Seveda v doglednem času-ta čas pa je različen od trgovine do trgovine.Če pa artikla ne menjajo pa mora biti to v trgovini jasno označeno katerih artiklov se ne menja..največkrat  so to znižani artikli.

Vrtejbenka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. jan 2013 17:57

Nisem prepričana, če je res tako - kolikor je meni znano, je trgovec dolžan zemnjati izdelek z napako, drugače pa ne. Če torej doma ugotoviš, da so čevlji preveliki, to ni napaka čevljev, ampak tvoj problem. Ne zamenjavati nakupa v trgovini, kjer si lahko izdelek ogledaš in ga vzameš v roko, preden se odločiš, z nakupom po internetu, kjer te možnosti ni - pri spletnih trgovinah je možno vsak izdelek vrniti v določenem roku, pri navadnih trgovinah pa so zamenjave "kar tako" dobra volja prodajalcev. 

Sonja

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

3. jan 2013 18:25

Imaš prav Limnol...pri nas vse menjamo...pa sem domnevala,da drugi tudi...je pa stranka zadovoljna,če se ji menja..in dobra naložba je to za trgovce v bodoče nakupe...vsak se rad vrača k dobri postrežbi..

Vrtejbenka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. jan 2013 19:18

Vrtejbenka je napisal/a:

Imaš prav Limnol...pri nas vse menjamo...pa sem domnevala,da drugi tudi...je pa stranka zadovoljna,če se ji menja..in dobra naložba je to za trgovce v bodoče nakupe...vsak se rad vrača k dobri postrežbi..



Vrtejbenka

 

To pa vsekakor - dobremu trgovcu se splača iti kupcem na roke, da ti več kupijo - saj od tega trgovina vendar živi. 

Sonja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. jan 2013 0:00

Menjava blaga, če si stranka premisli, ni obvezna. Lahko pa trgovec tako možnost objavi, potem pa se je mora držat. Uzance niso obvezne, če jih trgovec ne sprejme.

F r i n a

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

4. jan 2013 6:43

Imam dobre izkušnje z Leclercom. Enkrat sem kupila pečico, pa sem v drugi trgovini našla boljšo in so mi jo v Leclercu mirno zamenjali za dobropis.

Sweetie

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

4. jan 2013 8:39

 

Sama sem brez problema vrnila stvar s katero nisem bila zadovoljna in dobila dobropis na kartico.

trac

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti