Zdaj nas pa še po mailih....

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. nov 2007 4:19

matjaž, zaenkrat ni potrebe, je vse še na korektnem nivoju..................... Sobota je pa tudi že blizu. rimljanka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. nov 2007 5:42

Izgleda, da imam dober filter  ali pametne prijatelje, ničesar (še) nisem dobila. Sploh mi pa ne bi nič pomenilo, sem se itak že odločila.  Je pa po moje letos tako, da prav veliko ne bo izgubil nihče, ne glede na to, kdo bo izvoljen. Meni osebno usmeritev kandidatov sploh ni važna. Glede na dosedanje delovanje na mednarodnem področju sta oba primerna, znotraj države pa vpliva predsednika nekako nisem nikoli občutila.

Če nam kaj ni všeč, ajd v nedeljo na volitve in volimo nasprotnega kandidata. Bo imelo največ učinka.

Cila

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. nov 2007 7:02

A za kralja Matjaža gre? No, to sem dobila, ker pa pošiljalcev ne poznam, sem vse skupaj lepo pobrisala, ne da bi pogledala.In prav je tako! Zaenkrat se še lahko koliko toliko zanesem na svojo pamet in tej bom tudi zdaj sledila, ne glede, kaj mi kdo sugerira. Kyara

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. nov 2007 16:00

Po emailu nisem nič dobil, sem dobil pa danes cel časopis o g. Peterletu. V časopisu ga vsi hvalijo, tako Janševa izbranka, tuji predsedniki, skratka, ni da ni. Reklama me spominja na Lidlove akcije Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. nov 2007 16:42

Ja, Jernej, c eneno, ceneno, pa tako zelo hvaljeno. mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. nov 2007 16:46

mamamia: Nisem hotel komentirati v nobeno smer, povedal sem kaj sem dobil. Mi je bilo hecno, predsedniški kandidat med Lidlom, Merkurjem in Rutarjem. Vsi prodajajo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

7. nov 2007 17:28

Kolikor vem, je v slo in eu spam sankcioniran, zato me čudi, da bi si kdor koli upal pošiljati mejle o tem ali onem predsedniškem kandidatu brez vaše privolitve. Če so pa to vaši prijatelji, ki navijao za določenega kandidata, pa je to druga pesem. Pred časom je krožil mej s sliko opečenega otroka in vsebino, češ, kakšen pujs da si, če tega mejla ne pošleš dalje, saj bodo starši otroka dobili od vsakega poslanega mejla nekaj centov. Prav zdaj pa kroži mejl o tem, kako nam bo Bill Gates za vsak poslan mejl daroval neka cvenka. Skoraj bi pozabil, gre nekako takole: To je angelček dobrote, če boš to sporočilo poslal vsaj desetim prijateljem, boš zadel na loteriji, pa meteorit ti ne bo padel na glavo.... Podobnih neumnosti je še kar nekaj. Vsak lahko pove, saj to ne škodi, mogoče bo pa komu koristilo in mejl v dobri veri pošlje dalje. Žal ne bo koristilo nikomur. EDINI in res EDINI namen tovrstnih sporočil je zbiranje email naslovov, kajti prej ali slej se bo izvorno sporočilo vrnilo pošiljatelju, in z njim nekaj sto e-mail naslovov. Potem se pa čudimo, od kod dobivamo toliko SPAMa. lp Vlado

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. nov 2007 17:28

Lidla in Rutarja danes nisem dobila!!! rimljanka

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

7. nov 2007 20:19

Jaz tudi ne, samo Peterleta. Ha, ha! buča

ddarinka  

član od: 9.12.2004

sporočila: 158

7. nov 2007 21:28

Tudi mi smo dobili slavni predvolilni časopis, v katerem je tudi konkurenčna tema naši Kulinarični Sloveniji: kuharski recepti potencialne prve dame. To ste pa kar spregledali, dragi kuharji! ddarinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti