Hladilnik

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

tema odprta - 30. okt 2007 7:43 | ogledi: 6.811 | odgovori: 20

Pozdravljeni,

kupujemo nov samostoječ(velik)hladilnik in lepo bi prosila za kakšen nasvet. Pomembno je, da ima velik prostor za hlajenje in majhnega za zamrzovanje. Klasična širina 60 cm , višina neomejeno...

Ali je kateri res navdušen nad svojim hladilnikom?

V naprej hvala...

lp, zuzek

zuzek

kavica  

član od: 8.4.2006

sporočila: 83

30. okt 2007 7:50

Pozdravljen! Jaz sem nad svojim hladilnikom naravnost navdušena že več kot eno leto. Kupili smo samostoječ hladilnik Whirpool z zmrzovalnikom zgoraj. Hladilnik ima odličen notranji razpored , nulto cono, ogromno poličk ,pa tudi zmrzovalni del je zelo dobro razporejen, saj ima v vratih tudi poličko in predalček za led. priporočam da si jih greš malo ogledat v živo ,saj je čisto drugače kot na sliki in da si kupiš ravno tistega ki ti je všeč, saj se pri taki stvari ne splača gledat na 50 evrov in potem nisi zadovoljen . Lep pozdrav in dober nakup hladilnika kavica

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

30. okt 2007 7:54

Tudi jaz sem hotela napisat, da sem navdušena nad hčerinim hladilnikom - samostoječ, velik, širok 70, skrinjica zgoraj - Whirpool, ogromno poličk, lepa razporeditev. Pozdravček!

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

30. okt 2007 8:01

ma ste hitre...hvala vam, tudi mi smo včeraj gledali Whirpool, pa nas prodajale prepričuje, da so najboljši Liebherr hladilniki, ampak že od nekdaj ne nekako čisto ne zaupam prodajalcem..... lp zuzek

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

30. okt 2007 8:03

zuzek je napisal/a:
Pozdravljeni, kupujemo nov samostoječ(velik)hladilnik in lepo bi prosila za kakšen nasvet. Pomembno je, da ima velik prostor za hlajenje in majhnega za zamrzovanje. Klasična širina 60 cm , višina neomejeno... Ali je kateri res navdušen nad svojim hladilnikom? V naprej hvala... lp, zuzek zuzek

tale bo pa težka, treba bo mal znižat višino.

ežoj

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

30. okt 2007 8:13

https://trgovina.gorenje.si/default.asp?id=76 Upam,da si boš lahko vsaj malo pomagala.Na gorenjevi spletni strani imaš veliko hladilnikov od kombiniranih do samostojnih in še drugih.Veliko hladilnikov je že NGC (nova generacija).Najbolje ti je da vzameš velik hladilni del in mali zamrzovalni del (2-3 zamrzovalni deli). Lep nakup mamazeljka Sporočilo je spremenil(a) mamazeljka dne 30. okt 2007 08:20:04

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

30. okt 2007 8:29

Siemensa in sem zelo zadovoljna z njim. Spodaj ima tri zamrzovalne predale in tanek pladenj, kateri pride prav za zamrzovanje jagodičevja ali  izdelavo ledenih kock. Zgoraj nulto cono in dinamčno hlajenje. Pa no frost, ta funcija je res v redu, tudi v zamrzovalniku. Potem je edino problem, kdaj čistit.

Pišete, da imate zamrzovalnike zgoraj. Mene pa to že malo moti zaradi nenehnega pripogibanja, se že malo kažejo leta.

Liebherr je res dobra firma, pa lahko tudi zelo draga. Od njih imam zamrzovalno omaro in zaenkrat še dela. Sicer je bila prejšna LTH jeva skrinja v pogonu 25 let, z enim samim servisom in zdi se mi, da tega od teh novih aparatov niti ne moremo pričakovat.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. okt 2007 9:56

Nedavno sem kupila gorenjev hladilnik, ki ima dva zamrzovalna predala spodaj. To mi je bolj praktično, ker zamrzovalni del vendarle bolj redko uporabljam kot hladilnega, pa se zato manj sklanjam.

Sama pri hladilnik prisegam na Gorenje, me še nobem ni razočaral in tudi zamrzovane omare njihove ne.

Poleg tega sem ga kupila v akciji - se splača pogledat po njihovih salonih, tudi obročno odplačevanje je možno, in se dajo tako stroški nabave novega aprata bistveno zmanjšati.

Najbolj so mi pa v hldilnik zdaj všeč nastavki za vodoravno odlaganje steklenic.

 

Mamamia

mamamia

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

30. okt 2007 10:06

Tudi jaz stavim na Bosch (siemens). Pazi, da kupiš takega, ki se sam odtali. Da ima antibacterial (da ni neprijetnega vonja) in da ima ločene kompresorje za zamrzovalni in hladilni del. Sonja

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

30. okt 2007 10:16

Pri nas imamo Liebher KSDPes_4642_ visok 180 cm in širok 75 cm. Zamrzovalnik je spodaj, 2 predala. Liebherr izdeluje hladilnike za Mielle, popolnoma enak model, ki je stal še 150.000 sit več.

Mi smo z našim več kot zadovoljni.

 

barbara9

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. okt 2007 10:42

Midva sva pred kratkim kupila hladilnik Whirlpool, ki ima 3 zamrzovalne predale spodaj. Je 6. čut in No frost. Pa je res fajni. Nič leda,...čeprav čistiti ga je vseeno treba, nimaš pa tiste packarije od leda, ki se ti topi in nabira v skrinji. Je pa sive barve in nima tistega digitalnega zaslona. Drugače so pa meni zeeelo všeč oni ameriški hladilniki z zmrzovalnikom. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti