Sonicare-ali deluje?

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

26. okt 2007 21:35

ojla, hvala za izčrpen odgovor. Tele kapljice bom kar nabavila. Za agrume tudi nisem vedela. Namreč obožujem mandarine. Bom od zdaj naprej splaknila z vodo. Uporabljam pa zobno pasto parodontax. Se je je potrebno najprej malo privaditi, kasneje po daljši uporabi pa postanejo vse ostale zobne paste neprijetno sladkega okusa. Priporočam, oziroma jo priporoča moj zobar. lp, župca

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

26. okt 2007 21:44

Tudi to pasto poznam in spada med eno boljših... kobra 1

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

26. okt 2007 21:49

Tudi mi razmišljamo o nakupu električnih zobnih krtačk. Malo smo že gledali in se odločamo med Philipsom in Braunom. Všeč mi je Philips Sonicare model HX 9552, ki ima dve osnovni držali za zobne krtačke, pogledati pa moram še Braunove modele, mislim, da se najnovejši modeli imenujejo Oral B Triumph.. Tudi cenovno sta zadevi zelo podobni: cca 140-150 EUR. Kaj menite? Kako pogosto se v praksi menjajo nastavki,.... Simona

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2007 21:57

Moj zdravnik mi je izrecno priporočil Soniccare. Baje je tehnologija drugačna kot pri Braunu. Kupila sem Soniccare, tako da za Braun ne morem reči, ampak tale ščetka je NORA!!!

Moj mož ima kar hudo paradontozo. Pol leta uporablja to ščetko od Philipsa in kar naenkrat je šla zadeva malo nazaj, tudi huda porumenelost zaradi cigaret je izginila, boli ga ne več, dlesni ne krvavijo.

Tudi jaz sem s ščetko zadovoljna. Fajn je. Res.

 

Pa še nasvet, če greste slučajno v avstrijo ali italijo, kupite tam. Cene so nižje. Ne ogromno ogromno, ampak so. In se pozna. Tudi na ščetkah. Te menjam na 4 - 5 mesecev.

LP

tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 26. okt 2007 21:59:25

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

27. okt 2007 8:49

Cene nastavkov za Braun so pol cenejše kot za Philips. Samo naj to ne bo vodilo. Meni se je zdelo, da sta ščetki podobni, ko sem ju gledala v trgovini. Obe sta enako vibrirali. Tako da ne vem. Nikjer pa ne boš našla zadovoljivega odgovora, v čem točno je razlika. Vsi pišejo, da je strašanska razlika (v prid enega ALI drugega - poglej na proizvajalčeve net strani), noben pa ne napiše, kaj je razlika. Tako da jaz menim, da je to o razlikah en velik nateg in da gre dejansko za enako stvar. Vsaj tak občutek sem dobila, ko ni nihče znal točno pojasniti razlike. Sonja

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. okt 2007 9:04

Jaz imam oral B sonic. Enak princip samo cenejša. Ko boš kupovala se pozanimaj še o ceni nastavkov, ki jih je treba zamenjat vsake tolk. Mi smo z našo zelo zadovoljni, uporabljamo jo vsi (seveda ima vsak svoj nastavek), tudi otroci. No razen najmlajše, ta pa še itak nima zob. jade

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

27. okt 2007 9:42

Jaz sem imela najprej Brauna in mi ga je "tast" nevemkolikokrat vrgel po tleh Seveda je moral cirknit. Še dolgo je delal revček. Potem sem pa Philips kupila in ne bi znala povedat, če je kakšna razlika. Edino cena novih nastavkov...

Ga sedaj varno spravljam v omarico v kopalnici, da ne bi še ta šel po gobe.

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

27. okt 2007 16:36

Tjaš, kje v Avstriji pa? Cena za osnovni paket je cca 120 evrov, ko odbiješ popust za žig zobarja. Na reklami piše, da je moč dobiti tudi v Müllerju.

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

27. okt 2007 17:39

Jaz sem ga danes vidla v Mullerju. Cena je bila pa mislim, da 132 evrov( evro gor al dol). vanya

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

28. okt 2007 20:13

 

Jaz imam sonicare in je super. Prej, ko sem imela zobno krtačko so mi dlesni vedno krvavele, sedaj pa sploh nič...

 

Lp Saša

Mir in dobro!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti