Toše proeski

Zvezdana  

član od: 20.1.2003

sporočila: 118

17. okt 2007 13:33

kako se na tem zgornjem naslovu prižge svečka?Gledam in gledam, pa ne najdem... Zvezdana

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

17. okt 2007 13:38

klikni na svečko, ki še ne gori... s0ncek*

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. okt 2007 13:47

Dragička, Veri ima, kolikor sem jo razbrala po njenih postih, en velik optimizem in odprtost v sebi in zaradi tega tudi toliko spontanosti, da je zapisala nekaj o tem, kaj naj bi se zgodilo čez mnogo let, ko nje ne bo več. Ni vsak tolikanj pogumen, da bi javno in na glas o teh stvareh razmišljal. Ampak ob takih krutih dogodkih pride tudi ena svojevrstna lepota ven: kolegica mi je ravnokar na kavi razlagala, kako je dobila v ponedeljek popoldne od Tošetove menedžerke potrditev za en sprejem v decembru, na katerem se bo zbralo kar nekaj vrhunskih imen: Massimo Savić, Kemal Monetno, Nuša Derenda, Bojan Marović...in po včerajšnjem šoku so se ji javili pevci (ne da bi vedeli eden za drugega) in predlagali, da bi na koncu tega sprejema zapeli kakšno Tošetovo. Ob tem, ko mi je to razlagala, se je iz zvočnikov slišala Jedina in potem smo imeli vsi rahlo tresoče glasove in vsi smo nekaj robčke iskali in v bistvu je bil en lep skupinski emotivni trenutek. Vendelina jr.

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

17. okt 2007 13:51

Veri, kapo dol za tak optimizem, ampak jaz še vedno mislim, da je BTC-ju mar le za denar, ne za Toševe želje. Fant jih je pač "zafrknil", pa se ne pustijo motit. Ostali nastopajoči pa bodo pač prišli in se mu (upam) na svoj način poklonili. Jaz bi se sigurno. petkica

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

17. okt 2007 13:53

petkica misliš da toše ne bi želel da vseeno izpeljejo ta koncert? in navsezadnje je to tema namenjena poklonu tošeju in ne šinfanju, ne umažimo je. nektarina

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

17. okt 2007 13:56

Nihče ne ve, kaj bi Toše želel. kaj bi se spodobilo, je pa drugo vprašanje. Glede šinfanja in mazanja pa hvala enako petkica

motorček  

član od: 18.7.2007

sporočila: 32

17. okt 2007 13:59

Naj pociva v miru... motorček

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

17. okt 2007 14:06

ma nehite no,kaksen pa je to lahko koncert v BTCju? Koncerte se dela v Krizankah, Cankarjevem domu, Gospodarskem raztaviscu, Tivoliju. Lepo vas prosm, a to, da pride pevec,pa odpoje 2 al pa 3 komade je za vas koncert? To je samo ,kako privabiti folk. Ja res ne vem,kako bo zgledalo, da se bo Rebeka tam po odru metala, migal z ritjo in vseostalo. Ona nima takih komadov, s katerimi bi lahko nastopala Tošeju v spomin. Ta koncert je bil predviden kot zur, kar bi tudi lahko bil , zdaj ko se je zal zgodilo kar se pac je, pa je za moje pojme izpadel kot marketinska poteza, ker BTC zanima izpad dohodka in ne to , da je umrl Toše. Poklon Tošeju bo to, kar je napisala Vendelina. vida70

Bojan121  

član od: 17.8.2007

sporočila: 29

17. okt 2007 14:17

Škoda ga je. R.I.P. Bojan121

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti