Nasilje

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

12. okt 2007 22:38

Jade, mi smo pred leti hodili recimo pol leta v nek lokal vsak vikend, potem smo zamenjali lokal in tako dalje.. in seveda v tem času spoznaš vse varnostnike, vse natakarje itd. in tako tudi marsikaj vidiš in zveš.. pride pa do takega nasilja ponavadi pred vrati lokala ali kje v bližini, da je seveda čimmanj prič. In večina pretepenih dogodka sploh ne prijavi policiji, ker se boji morebitnega maščevanja. Pa tega je ogromno..če tega ne vidite, to še ne pomeni, da tega ni. Pa kaj se mi je recimo zadnjič zgodilo - se peljem ponoči mimo globala in vidim kako spet nekega reveža na polno pretepajo..ma ta svet ni normalen, res ne.. Miškolina

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. okt 2007 9:26

Strinjam se s tem, da bi bilo Global treba bojkotirati. To kar sem tam dogaja (in tudi drugod je svinjarija. Ti gostinci strmijo samo za zaslužkom, lastniku Globala po moje ni nič mar za eno ugasnjeno življenje. Glede teh varnostnikov pa tako; menim, da so se te varovalne družbe sila razpasle vsepovsod. In da je marsikateri varnostnik svoje pravice in dolžnosti zamenjal s policiskimi in misli, da ima vsa pooblastila, da se lahko tudi izživlja nad ljudmi. Eni mislijo, da so večvredni in svoj ego še dodatno pumpajo tako, da človeka prebunkajo za pokazan kriv prst. Oni so pač tam "bog i batina". Drugače pa, da pokažem še drugo plat-moj ati je tudi varnostnik. Njemu in njegovim kolegom se pa dogajajo drugačne reči-tisti varnostniki se prav bojijo it na nogometne tekme ali varovat kakšen koncert. Ni dolgo nazaj so enemu kolegu navijači zbili zobe. Eni, predvsem tisti ki še niso dolgo v službi, si niti ne upajo it varovat kakšno diskoteko, ker se varnostniki bojijo, da bojo pretepeni in se tovrstnega varovanja prav otepajo. Da ne govorim, kakšne zgodbice včasih prinese domov o dogajanju v diskotekah,.. Verjemite mi, niso vsi varnostniki takšni kot tisti zgoraj omenjeni. Pa brez zamere. Jelenckova

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

13. okt 2007 14:29

Kakšne kontradiktornosti govorite... V Globalu so varnostniki butaste opice, osebki... ne vem s kakšnimi imeni so vse etiketirani.

Tukaj pa vidimo, da obstaja tudi "druga plat".

 

Tiho bodi, Dragička, vgrizni se v jezik.... raje grem dokončat kosilo in zapet tisto pesem: "...narobe svet..."

 

Pozdravček!

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

13. okt 2007 15:14

A si že kdaj videla varnostnike vip varovanja? Si se že kdaj pogovarjala z njimi? Veš kakšna je njihova preteklost? Si jih že videla v "akciji"? Verjetno nisi.. torej se res raje ugrizni v jezik:) In nikjer ni govora o varnostnikih na splošno ampak o varnostnikih vip združbe, ki med drugim, "varujejo" tudi global. Miškolina

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

13. okt 2007 15:20

eh daj daj miškolina namesto da tu razsipuješ svoje izkušnje in vsiljuješ mnenje idi naredit kaj bolj koristnega. ne moreš dragički govorit naj se ugrizne v jezik, kaj meniš da če si ti hodila v global da samo ti veš kako je in da nihče drug ne sme nič napisat. ne bodi tako otročja nektarina

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

13. okt 2007 15:26

:) Nektarina.. še najbolj otročji sta izpadli ravno vedve z dragičko..:) Same neke nevmesne pripombe dajeta brez kakršnihkoli protiargumentov.. če bi vsaj zagovarjali svoja stališča.. tako se pa na vsak način samo trudita diskreditirat moja stališča z nekimi nezrelimi prijavami v stilu: "koliko si stara" in podobne.. Kdo je potem otročji? Sta dokazali, da zrelost nima veze z leti.. Miškolina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

13. okt 2007 15:27

Jaz se bom tudi zaenkrat ugriznila v jezik, ker so moji otroci zdravi in nimam trenutno še nobene take skrbi z njimi. Verjetno bojo tudi oni zahajali ven in me bo takrat strah - kot vsako mamo. Ampak vam povem po pravici, če bi bila jaz mama tega pretepenega otroka, me nebi zanimala ne druga ne tretja plat.... matilda

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

13. okt 2007 15:59

Miškolina ni treba biti tako napadalna, če ti mnenje drugega ni všeč. Ne vem zakaj se spravljaš na dragičko in nektarino?

Ali si bila v dotičnem primeru zraven in si vse videla kaj se je dogajalo? Če nisi potem je grdo od tebe nekaj tukaj obtoževati. In konec koncev, če kar naprej videvaš kaj se vse dogaja zakaj pa ti ne poklišeč policije? Ker po napisanem sodeš si skoraj diplomirala iz obnašanja varnostnikov v Globalu. Mislim, da je grdo od tebe ta takole vsepovprek ponižuješ in mečeš v isti koš, veš mogoče si pa koga s tem užalila. Mislim, da dokler komu ne dokažejo krivde nimamo mi kaj tukaj špekulirat.

Ah gremo rajš kuhat.

jade

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

13. okt 2007 21:01

Ah, ne se kregat nooo. Ne smete bit taki eden do drugega. Pokažite, da ste boljši od onih varnostnikov in se ne kregajte zaradi njih. Ja, pa druga plat tudi obstaja. Jelenckova

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

13. okt 2007 23:22

Brez zamere (ker o dogodku ne vem vsega, niti ne sledim...), ampak katera plat je vredna življenja mladega človeka? srečo imam, da smo daleč od tam, čeprav se lahko zgodi kjerkoli... matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti