Kmetija

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

10. okt 2007 10:30

To je blo mišljeno pomoje o gospodarju ki je na kmetijo pripeljal kravo ne pa o Dejanu.Ena je pisala nekej o njem pol se je pa premislila in zbrisala. leni1

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

10. okt 2007 11:39

Gledam kmetijo, ker sama poznam kmecko zivljenje, a sem nad oddajo kar razocarana. Prevec je vse igrano,nic ni pristnosti. Glede na temo, bi pricakovala kaj vec izvirnosti. Majdina

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

12. okt 2007 12:05

Tudi jaz sem kar nekajkrat pogledala oddajo... Totalno brez vsebine se mi zdi, zelo slabo sestavljeni posnetki, ki tečejo brez vsake povezave... Tako slabo zmontirane oddaje pa še ne! Jasno mi je, da gledamo posneto oddajo, ampak vsaj toliko bi se lahko potrudili, da bi zadeva bila vsaj malo gledljiva. Na forumu http://24ur.com/kmetija/farm_forum.php?topic_ se gledalci pogovarjajo, da je plačilo kartice vstran vržen denar! Priznam, da jo bom sigurno še kdaj pogledala (ko bom likala :), nikakor pa ne redno, ker je kvaliteta pod vsakim nivojem (vsega kar je na TV mi pa tudi ni treba gledat). Res sem razočarana.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

12. okt 2007 12:14

Jaz pa sem včeraj občudovala Špelo - tista, ki je glavna kuharica v hiši. Iz tako preprostih sestavin, kot jih imajo na voljo, skuha kosilo. Imam občutek, da ima kar nekaj pojma o kuhanju. Pa sem si mislila, kaj pa če je tudi ona članica Kulinarične Slovenije. Meni tudi drugače ni všeč, ker je v oddaji prevelik povdarek na odnosih in tako kažejo kreganje in opravljanje. Bi mi bilo bolj zanimivo, če bi pokazali, kako meljejo sami moko, kako so stiskali sok, kako so naredili zdrob, marmelado in npr. skuto. Saj ne, da ne vem kako se to naredi, ampak bi mi bilo zanimivo gledat... matilda

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

12. okt 2007 13:45

matilda je napisal/a:
Jaz pa sem včeraj občudovala Špelo - tista, ki je glavna kuharica v hiši. Iz tako preprostih sestavin, kot jih imajo na voljo, skuha kosilo. Imam občutek, da ima kar nekaj pojma o kuhanju. Pa sem si mislila, kaj pa če je tudi ona članica Kulinarične Slovenije. Meni tudi drugače ni všeč, ker je v oddaji prevelik povdarek na odnosih in tako kažejo kreganje in opravljanje. Bi mi bilo bolj zanimivo, če bi pokazali, kako meljejo sami moko, kako so stiskali sok, kako so naredili zdrob, marmelado in npr. skuto. Saj ne, da ne vem kako se to naredi, ampak bi mi bilo zanimivo gledat... matilda
Kakih mojstrov za kuhanje pa res ne rabijo na kmetiji. Še domišlije ne rabijo nobene. Tisto vržejo v lonec kar je na razpolago, potem pa poizkušajo kdaj je kuhano, pa se še pri tem skregajo, Tam je par zakompleksanih žensk, ki ne znajo pametno porabiti svojega časa. Me zanima kakšen kreg bi šele bil, če bi imeli vse sestavine na voljo. nasha

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

27. okt 2007 14:03

Včeraj sem po kratkem premoru spet gledala kmetijo.Moram reči, da mi je blo par oddaj prav všeč, zdaj pa sem razočarana.Še najbolj všeč sta mi Špela in Klemen.In Klemna hočejo na vsak način spravit ven.Se mi zdi, da ima še edini sploh kaj pojma, ne pa da ostanejo v igri taki, ki niso v življenju še videli živega prašiča in to kako raste krompir!Najbolj šokiralo me je pa to, da so se trije spravili jahat kravo!Upam vsaj, da bo sledila kakšna kazen. Sicer je pa pisanje kakršnih koli komentarjev na forumih in kupovanje kartic po moje nesmiselno, glede na to, da je izid že zdavnaj jasen, saj so vsi igralci že lep čas doma.Prav tako nevem kako lahko poteka nagradna igra, katere glavna nagrada je avtomobil, za tistega, ki bo pravilno napovedal zmagovalca! Kristina

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

27. okt 2007 14:12

jah, to je pa voda na poptv mlin. Tisti, ki to spremljajo, tako ali tako vedo, kdo je zmagovalec, po principu povej naprej to izve vedno več potencialnih klicateljev in pop tako več zasluži. V naprej posnet reality se jim še kako izplača petkica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. okt 2007 14:47

Oh ta kmetija, vsakič ko hočem gledat katero od fajn nadaljevank (monk, CSI,...) na pop tv je prej kmetija. in tako jo včasih malo pogledam, če ne zaspim vmes, ker je toliko reklam in ker je stvar sama po sebi precej statična. v četrtek ali petek sem gledala, ko so se pogovarjali o krompirju in je rekla Biljana da ni vedla da krompir tako raste in da ga moraš "rinit not v zemljo". ne vem no...to menda vejo petletni otroci,pa čeprav živijo v mestu z mami sva skoraj umrle od smeha. mi je pa všeč na kmetiji vsaj to, da imajo nekaj za delat in se morajo sami znajdit da preživijo. spet je preveč opravljanja in zahrbtnosti ampak žal očitno brez tega ne gre. je pa kmetija na čudoviti lokaciji blizu mojega kraja....lepo lepo je

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

27. okt 2007 15:22

Ja, to s krompirjem sem slišala še jaz, ko sem samo med kanali preklapljala. Sem skor počla od smeha. Ja kaj češ, nekateri otroci mislijo, da je krava vijolične barve,...v živalski vrt bi morali dati tudi krave. Če že niso, že dolgoooo nisem bila. Jelenckova

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

27. okt 2007 18:19

Mene je pa najbolj razočaralo včerajšnje dejanje.3-je so jezdili kravo!Sramota,sramota,sramota!!!!!!!!! Če bo bil gospodar kaj pravičen jim jo bo odpeljal,drugače se pa smao za prijavit :(. Močno navijam za Klemna in Špelo ter danes držim pesti :)da Klemen zmaga. Kar se pa biljane tiče-pač blondinka (ne mi zamerit)... Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti