Kmetija

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

27. okt 2007 22:53

Bravo Klemen!!!Bo pa zdaj potreboval še več moči, kot jo je imel pri dvoboju (psihične).Zdaj samo še držim pesti, da bo Miha za glavo družine določil Špelo. Mislim, da bom drugi teden definitivno gledala kmetijo. Kristina

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

27. okt 2007 23:02

Jaz sem danes prvič gledala t.i. dvoboj in se mi je obračal želodec....Pa tak dvoboj sploh nima nobene zveze s kmetijo - groza! Rada bi videla tistega intelektualca, ki si kaj takega zmisli. Pol pa nori folk navali in se prijavi v tak show. Gledalci pa to sprejemamo/te kot nekaj zabavnega. Zgrožena sem... Marna

PREKLICA1  

član od: 13.8.2007

sporočila: 4

27. okt 2007 23:24

Tudi jaz pravim,BRAVO KLEMEN !!!!!!! S taktiko, pogumom in vstrajnostjo se daleč pride.O, da ne pozabim, pa tudi z nasmeškom.Kar se pa Jurijevega navijanja tiče, je to čisti PODEN. PREKLICA1 Sporočilo je spremenil(a) PREKLICA1 dne 28. okt 2007 11:56:57

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

28. okt 2007 9:09

Je pa zanimivo,da je bil na TV izrezan komentar voditeljice Špele,ko je Juriju zabrusila naj začne brzdati svoje komentarje. Na žalost je Jurij še 1 tedn glava družine :(...bogi Klemen.Se mi pa že zdaj obrača želodec ob misli,da bosta Špela in Klemen zopet dekla in hlapec. Roncolino

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

28. okt 2007 9:30

Slovenska vojska bo morala še delati na urjenju svojih specialcev. Na koncu so sicer vsi čestitali zmagovalcu, ker se to spodobi. Med samo borbo nisem slišala niti enegega vzpodbudnega klica za Klemna. Tudi Špelinega ne, se mi zdi vse skupaj ena velika nevoščlljivost, bolj kot bitka za tisti denar. Lp Nasha

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

28. okt 2007 10:29

A je lahko dva tedna zapored isti glava družine?Kako veš Roncolino?Najbrž imaš kartico?Pa ne mi rečt, da bosta "Barbike" do konca not! Marna saj se čisto strinjam s tabo veš. Kristina

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

28. okt 2007 10:54

Če greš na 24ur.com vidiš da ima jurij v kotu spet črko g kar pomeni glava družine.Tko da bo on zgleda še en teden glava družine. leni1

(: veki :)  

član od: 22.6.2007

sporočila: 55

28. okt 2007 11:34

Mislila sem, da se ne bom vživela v kmetijo, ker se mi je zdela nepomembna, a ko sem jo večkrat pogledala, mi je postala zanimiva.Zelo mi je bilo všeč, da je v včerajšnjem dvoboju zmagal Klemen, kljub nasprotovanju vseh. Dokazal je, da se lahko premaga tudi fizično močnejšega in bolj izurjenega od sebe, če le imaš dovolj želje in volje. Klemen pa jo ima , saj so ga podžgali ravno njegovi sotekmovalci, ki so odkrito pokazali, da ga ne marajo in si zelo želijo njegovega odhoda. Bravo Klemen! Zakaj ga ne marajo, je pa druga zgodba.... Toliko pa nisem gledala, da bi spoznala njegov karakter. (: veki :)

neznan uporabnik

28. okt 2007 11:49

da ne bom odpirala nove teme...bom kar tukaj postavila uprašanje...a mogoče kdo ve če kdaj naj bi bila na sporedu zamenjava žena če sploh bo??? lp lovebeyba

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

28. okt 2007 11:52

rimljanka je napisal/a:

jelenckova, potem pa pojdi v Živalski vrt, no. Imajo pravo zbirko slovenskih avtohtonih pasem domačih živali. Tudi kravo, seveda.

[rumenimak] rimljanka
A res? V Lj? Nisem vedela, sem bila na zadnje par let nazaj, pa še to v Zagrebu. Ja no, ne da jaz ne bi poznala teh domačih živali. Sem namreč iz kmetije in tega ne bom zanikala. Sam toto ga pa mal biksajo, se mi zdi. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti