Doma ima dekleti, ki jo potrebujeta.
Ni se borila do konca, kar je vidno iz posnetkov.
Lp Nasha
Kmetija
Škoda, da je že vnaprej znano, da zmaga Biljana......Sicer pa, vsak ima svojega favorita, kajne? Jih je pa vseeno zanimivo pogledat, ni kaj! Se pa trudijo, vsak po svoje in kapo dol......preživijo s tem, kar si sami naredijo!
galja
saj ni bilo še finala...
katka
Nisem brala za nazaj, zato me zanima kako to, da veste, da zmaga Biljana
katjushka
Od kje vam informacije, da je zmagala Biljana?
Finalna oddaja bo potekala 15.12 in bo v ŽIVO!
V finale pa naj bi se uvrstili 3-je (2 dekleti ter fant).
http://24ur.com/kmetija/farm_article.php?arti
Lp, Maja
| maychi je napisal/a: |
| Od kje vam informacije, da je zmagala Biljana? Finalna oddaja bo potekala 15.12 in bo v ŽIVO! V finale pa naj bi se uvrstili 3-je (2 dekleti ter fant). http://24ur.com/kmetija/farm_article.php?arti Lp, Maja |
Saj to je bistvo vsega, tako vseeno vsi gledalci vztrajajo in polnijo blagajno POP TV. namen je torej dosežen.
rimljanka
Mene pa zanima če katera ve,kakšno kašo jedo včasih zjutraj in kako se skuha(rjava).
bojči
meni se zdi da jeto ajdova kaša, kuha pa se isto na mleku kot prosena.
PUJSI
Pa malo medu noter, ko je kuhana...............
rimljanka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
