Kmetija

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

4. okt 2007 18:00

spet eno tako sranje kot big brother, ravno danes je fant kupil satelitsko da bom imela večjo izbiro programov taki kot je Vendelina pa majamarko so vedno redkejši, z drugimi besedami vedno več je tistih ki jih ne zanimajo pametne reči, jaz če že si pogledam kak dober film brez fantastike, pogosto dokumentarce pa tudi kvize imam rada, gotovo bom iz njih izvedela več kot iz kmetije, če se hočem iti kmetije lahko grem k babici v štalo:::))) kordelina

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. okt 2007 18:16

Meni pa zadostuje naša kmetija doma, je ne rabim še po TV gledat. Atina

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

4. okt 2007 20:53

Anja 27, privezal je otroke na drevo???? Da dol padeš. Pa saj ne morem verjet no. Groza!! LP! fakin712

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

4. okt 2007 20:56

Zdaj pa moram pogledat na netu kateri osebek je tak tiran. LP! fakin712

postrv  

član od: 27.7.2007

sporočila: 64

5. okt 2007 6:41

Joj, kaj vse se naredi za denar???! Na POP tv bi morali paziti, katero osebo "zaposlijo". LP postrv

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

5. okt 2007 7:28

Moja zadnja dva posta v tem forumu sem raje zbrisala, da me ne bo kdo še tožil za obrekovanje in žalitev časti!

Anja

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. okt 2007 8:10

lovebeyba je napisal/a:
za eno od deklet sem slišala da so si baje zelo ledvice dekleta prehladila, pa z zdravjem ni bilo potem ko je bilo konec vse ok... lovebeyba
Temu se pa prav nič ne čudim, glede na to, da hodijo napol gole okrog. matilda

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. okt 2007 8:37

kordelina je napisal/a:
spet eno tako sranje kot big brother, ravno danes je fant kupil satelitsko da bom imela večjo izbiro programov taki kot je Vendelina pa majamarko so vedno redkejši, z drugimi besedami vedno več je tistih ki jih ne zanimajo pametne reči, jaz če že si pogledam kak dober film brez fantastike, pogosto dokumentarce pa tudi kvize imam rada, gotovo bom iz njih izvedela več kot iz kmetije, če se hočem iti kmetije lahko grem k babici v štalo:::))) kordelina
Kordelina, ne vem zakaj si tako pesimistična. Kako pa veš, da nikogar ne zanimajo pametne reči? Ker ni videl tega dokumentarca, kot sta ga videli Vendelina in majamarko? Od gledanja pol ure kmetije na dan upam, da še nisi neumen. Je pa res, da vsak ima svoj kriterij, kaj je pametno - eni gledajo dokumentarce na drugem, eni discovery in natonal geographic - tudi tam je veliko zanimivih dokumentarcev, eni pa sploh tv ne gledajo, pa raje preberejo kakšno knjigo, berejo forume na Kulinariki, ali pa se preprosto ukvarjajo z družino ali delom - nekateri gledajo take oddaje med likanjem :) Meni je bolj problematično to, da tak reality priklene za računalnik veliko število predvsem mladih, ki cel dan sledijo "kao junakom" in nič drugega ne naredijo. Če pogledaš na kakšen forum, vidiš, da kakšen čaka tudi pol noči, da bo ujel kaj "zanimivega" v živo. Vživijo se v boj za zmagovalca, včasih tako, da nasprotnikom pišejo celo sovražne besede na blog ali forum. Neskončnokrat glasujejo, račun za telefon pa poravnajo starši - reveži, ker se tolažijo, da eno zabavo pa otroci morajo imeti. Meni se zdi to problem, da te stvar, od katere nimaš nobene druge koristi, razen pol ure sprostitve pred tv, tako povleče noter, da počneš stvari, ki pa te res delajo neumnega. Ampak zaradi tega še ne moreš reči, da ljudi ne zanima nič pametnega. Ja, pa ni mi všeč, da ljudje, ki počnejo "pametne" stvari tistim ljudem, ki so si celo upali pogledati delček take oddaje, dajejo občutek, da so naredili neumno ali manjvredno stvar. Vsak naj si izbere kaj bo gledal, pri tem pa bodimo strpni. lp matilda

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

5. okt 2007 8:55

Matilda bravo!Se pridružujem tvojemu komentarju. Pa lep dan vsam skupaj! tanya017

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

5. okt 2007 9:50

oddaja me spominja na našo kmetijo....pred 19 leti sem prišla iz mesta v hribe....bajta je bila točno taka,že če si hotel kavo skuhat si pač zakuril,mi je prov fajn tole pogledat....pa uživam ko si tiste dame umetne al pa svoje nohte lomijo,ma dej pr kmečkem delu dolgi nohti odpadejo.... kuharca37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti