spet eno tako sranje kot big brother, ravno danes je fant kupil satelitsko da bom imela večjo izbiro programov
taki kot je Vendelina pa majamarko so vedno redkejši, z drugimi besedami vedno več je tistih ki jih ne zanimajo pametne reči, jaz če že si pogledam kak dober film brez fantastike, pogosto dokumentarce pa tudi kvize imam rada, gotovo bom iz njih izvedela več kot iz kmetije, če se hočem iti kmetije lahko grem k babici v štalo:::)))
kordelina
Kmetija
Meni pa zadostuje naša kmetija doma, je ne rabim še po TV gledat.
Atina
Anja 27, privezal je otroke na drevo???? 





Da dol padeš. Pa saj ne morem verjet no. Groza!!
LP!
fakin712
Zdaj pa moram pogledat na netu kateri osebek je tak tiran.
LP!
fakin712
Joj, kaj vse se naredi za denar???! Na POP tv bi morali paziti, katero osebo "zaposlijo".
LP
postrv
Moja zadnja dva posta v tem forumu sem raje zbrisala, da me ne bo kdo še tožil za obrekovanje in žalitev časti!
Anja| lovebeyba je napisal/a: |
| za eno od deklet sem slišala da so si baje zelo ledvice dekleta prehladila, pa z zdravjem ni bilo potem ko je bilo konec vse ok... lovebeyba |
| kordelina je napisal/a: |
| spet eno tako sranje kot big brother, ravno danes je fant kupil satelitsko da bom imela večjo izbiro programov taki kot je Vendelina pa majamarko so vedno redkejši, z drugimi besedami vedno več je tistih ki jih ne zanimajo pametne reči, jaz če že si pogledam kak dober film brez fantastike, pogosto dokumentarce pa tudi kvize imam rada, gotovo bom iz njih izvedela več kot iz kmetije, če se hočem iti kmetije lahko grem k babici v štalo:::))) kordelina |
Matilda bravo!Se pridružujem tvojemu komentarju.
Pa lep dan vsam skupaj!
tanya017
oddaja me spominja na našo kmetijo....pred 19 leti sem prišla iz mesta v hribe....bajta je bila točno taka,že če si hotel kavo skuhat si pač zakuril,mi je prov fajn tole pogledat....pa uživam ko si tiste dame umetne al pa svoje nohte lomijo,ma dej pr kmečkem delu dolgi nohti odpadejo....
kuharca37
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
