Croks

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

4. nov 2010 14:41

Pri nas doma smo tudi vsi "krokodili", ne sezujemo jih več. Imamo jih več, ene za na vrt, za na morje in za po stanovanju. Prav tako jih vržem v pralni stroj, na 30°, da se operejo. Tudi oma, ki je pol pokretna, jih ne sezuje več, pravi da zaradi Croksov nima vraščenih nohtov. Alcika

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. nov 2010 15:53

Cila je napisal/a:

 

- neprimerni so za delo na vrtu - skozi luknjice takoj dobiš več ali manj zemlje v čevlje

- neprimerni za hojo v dežju - tudi po mar metrih okrog hiše je voda v čevljih

- neprimerni ob kakršnemkoli delu z vodo, kjer je možnost, da se polije tudi po čevlju

- enako neprimerni za hojo po snegu, če ga je več kot 1 mm

- popolnoma neprimerni za hojo po brežinah - čevelj ne objame gležnjev in zvračanje čevlja ali noge je nujna posledica.

Cila

 

A niso te zadeve jasne same po sebi. Nekaj, kar ima luknje menda ja ne bo vodo, blato in sneg-nepropustno?

No ja, sicer pa eni itak vedo, kako ljubezen čutim do teh čeveljcev. Niti tisti s petami me ne ganejo.

Vanja

 

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 04.nov 2010 16:52

modra.vrtnica  

član od: 28.4.2010

sporočila: 46

4. nov 2010 16:01

no tudi jaz sem ljubiteljica Croksov nosim jih doma v njih grem v trgovino itd edino za na kolo niso primerni ker je mami zaradi njih grdo padla amapak jaz enostavno ne zamenjam croksova za nič na svetu.Se pa spmonim ko sem jih kupila se mi je mami smejala ko pa jih je obula je pa še ona kupila crokse zase in za tamalo pozneje pa jih je kupil še oče tko da mi smo croks familija modra.vrtnica

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. nov 2010 16:02

No ja, Vanja, kupila sem jih ravno  za hitre skoke iz hiše čez dvorišče v drvarnico, po peteršilj na vrt, po majaron na brežinico, po pošto do garaže, nosila naj bi jih ob pranju zelenjave zunaj,  meneč, da bo tisto malo roba ob strani  le nekakšna zaščita. Ampak niso se obnesli.  Odločila sem se na podlagi mnenj, kako oh in sploh se fajn obnesejo tudi zunaj hiše. Kar sem napisala, ni bila splošna kritika, ugotovitve so omejene le na čisto dologočene pogoje. Da bom mogoče koga obvarovala enake napake.  Za vsak peteršiljček menda ne gremo obuvat vrtnih škornjev, ali pač  .

Cila

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

4. nov 2010 17:09

Cila, škoda, da se ti niso obnesli. Moji zdržijo prav take poti, kot jih opisuješ ti. Če je malo rose, pač malo bolj dvigujem noge, hehe. Če je pa konkretno mokro, potem pa seveda obujem kaj drugega. Aja, pa pri pranju zunaj malo pazim, da si vode ne polivam direkt po njih, pa je okej.

sara

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

4. nov 2010 18:34

Tudi jaz nosim crocse že nekaj let in so mi super. Ene imam v službi, ene za po stanovanju in ene za okrok ''vogalov''.:) In moram reči, da jih ne zamenjam za nobene cokle ali karkoli podobnega:) lovebeyba

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. nov 2010 19:22

Za te vrste zadev imam flip-flopse ali japonke. Imam jih kar nekaj parov, po večini take, za res samo par $, ki zdržijo po eno leto. Po navadi uničim vsaj ene 4, vsega skupaj za $10.

Samo ene imam take, ki imajo debelejše podplate, da lahko peljem kužiko lulat, ko je trava pošteno mokra in mi vsaj malo zažčitijo stopala. Sicer pa, saj nisem iz sladkorja!

Za vrtičkanje si pa nataknem stare teniske.

Vanja

gregor987  

član od: 3.3.2005

sporočila: 6

4. nov 2010 19:27

Ja ,jaz sem kupil tiste ,ki so primerne za službo-bistro,pa pravijo da se noga ne poti,pa še kako,v nobenih tako kot v teh,kaj naj naredim? lp gregor987

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. nov 2010 20:07

Gregor, nogavice si obuj.

Verjel ali ne, poznam nekoga, ki se mupodplati potijo v odprtih Birkestock-ih.

Vanja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. nov 2010 6:59

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Za te vrste zadev imam flip-flopse ali japonke. Imam jih kar nekaj parov, po večini take, za res samo par $, ki zdržijo po eno leto. Po navadi uničim vsaj ene 4, vsega skupaj za $10.

Vanja

 

Vanja, to je za tople dni res najboljše obuvalo. Dokler naša klima dopušča za doma  ne nataknem nič drugega, ne za zunaj, ne za znotraj . Pa tudi če so mokre noge, kar gre not, gre tudi ven. Pri krokodilkah pa not gre, ven pa zlepa  ne  (ČMOK-ČMOK).

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti