Croks

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

4. nov 2010 6:14

Cila, ne vem, meni prej navadni športni copati premočijo. Jaz jih imam pa rada, tudi za po stanovanju. Če primerjam, kako hodim v navadnih natikačih, so crocsi gotovo boljpi, ker vsaj stopiš z nogo, ne pa drsaš. To je moje laično mnenje :) In ne vem, zdravnike v kliničnem (vsaj kolikor sem bila jaz pozorna) kar pogosto vidiš v njih. Meni so res všeč :) Mateja

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

4. nov 2010 6:52

Jaz imam dvoje. Ene nosim doma namesto copat. To pomeni, da letim tudi v trgovino z njimi, okoli hiše, vse povsod. Podplat obrišem in že jih imam spet za v stanovanje. Na vsake tolko jih dam še v stroj na 30 oprat in spet imam nove. Druge pa imam kar na morju za po kampu.

Lahko bi rekla, da ne znam hoditi brez njih. Meni so zakon. Ker je moja služba doma, sem cel dan v copatih. Prej sem na pol leta menjala copate, pa čeprav sem jih kupovala v Kopitarni, pa še otiščanci so se mi delali. Sedaj nima teh problemov. Oboje imam že tri leta, pa izgleda, da jih še ne bo treba menjati.

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

4. nov 2010 8:06

Sama jih nimam, še vedno prisegam na klasične cokle našega slovenskega proizvajalca. Imela jih je, moja tašča, in z njimi zelo grdo padla po stopnicah. Tako, da je pristala na urgenci, na srečo brez večjih zlomov. Ko je zdravniku opisala nesrečni padec ji je "neuradno" potrdil naj se crocsk izogiba.

Primerni so le za hojo po ravnem in suhem terenu.

girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

4. nov 2010 8:29

Jaz jih imam na morju ravno zaradi mokrih kopalnic v kampu. Edino v njih mi ne drsi. Tudi moji tašči je grdo spodrsnilo, vendar je imela neoriginalne. Jaz mislim, da cena ne laže. Ko pa je bila znanka operirana na hrbtenici spomladi, so ji ortopedi kirurgi priporičali crocks originalne cokle :)

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

4. nov 2010 9:07

Meni je crockse kupil moj mož v nosečnosti in so mi zelo olajšali in ublažili hojo in tri mesece nisem obula drugega kot te super crockse. Jih imam veliko na nogah. Res pa jih ne nosim v dežju, snegu in na vrtu, pa tudi v breg ne rinem z njimi, saj so vendar za take razmere tudi drugi čevlji, če bi mislila imet te čevlje za take razmere jih nebi kupila Je pa velika razlika med originalom in ponaredkom, to sem vidla šele po tem ko sem dobila original lučica Sporočilo je spremenil(a) lučica dne 04.nov 2010 09:34

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

4. nov 2010 9:24

Jaz imam orginal že nekaj let v službi.Prej sem nosila cokle iz kopitarne in sem imela vedno težave s kurjimi očesi in otiščanci na podplatu.Odkar nosim croksice(pa čeprav na oko niso lepi)teh težav ni več, čeprav sem v službi tudi 12 ur. Pa za čišenje zunaj in znotraj so super ,kar za večino ostalih čevljev ne moreš reči. Doma pa nimam originala pa so tudi mehki. Engie Sporočilo je spremenil(a) Engie dne 04.nov 2010 09:25

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

4. nov 2010 9:42

Tudi ponaredki znajo biti ok, ampak moraš take poiskat, ki so mehki. So pa res super za nosit in meni so celo luštni. 

sara

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

4. nov 2010 10:21

Jaz sem v službi dolga leta nosila klasične cokle ( z lesenim podplatom ). Mislim, da sem si z njimi uničila kolena ( oz. je vsaj pripomoglo k temu ), saj je korak v njih zelo trd. Ko so se pojavili crocsi, sem si jih eno leto nezaupljivo ogledovala, zdeli so se mi grdi in še enkrat grdi. Potem sem se ojunačila in jih kupila.Ne zamenjam jih za nič na svetu. Kolena so se, odkar jih nosim - cca. 4 leta - čisto unesla, redkokdaj me še bolijo. Tako da, zame so vredni vsakega centa. rosie

mejtika  

član od: 5.6.2006

sporočila: 48

4. nov 2010 14:14

Tudi jaz nosim crocse doma in v službi, pa tudi otroka sta skoz v njih. Kupujem pa originale in sicer v trgovini v MS, imajo pa tudi internetno prodajo(Crocs Socks trgovina), pa outlet... Se splača. Več jih ne zamenjam za noben ponaredek. mejtika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti