Brezplačno šivanje zaves (obi, tuš..)

neznan uporabnik

tema odprta - 9. sep 2007 14:55 | ogledi: 5.510 | odgovori: 6

Ali je že katera dala šivati zavese v OBI-ju ali TUŠ-u? Kakšna je izdelava oziroma kako ste zadovoljne?

zoja1

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. sep 2007 9:48

Pred dvema tednoma sem jih dvignila v Bauhausu. Sicer sem laik pri zavesah, ampak nisem našla nobene napake. Sicer te pa ob naročilu točno zaslišijo, kako in kaj in opomnijo na dolžine, širine... Ker se jim kar pogosto dogaja, da ljudje ob naročilu navedejo napačne mere in hočejo zadevo potem reklamirati. ob naročilu podpišeš spodaj, da si dal točne podatke... Gospa si je vzela zame čas, prišla sem namreč samo z merami. Mi je pokazala več različnih načinov šivanja, pa sva se potem skupaj odločili. Loni Makaroni

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

10. sep 2007 16:20

A pa je zastonj? Ker nazadnje sva jih dala šivat v Velano in je šivanje bilo dražje od blaga. Je bilo pa res dobro zašito. Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. sep 2007 19:13

Kot pravi Ksenija, je zastonj.

Loni Makaroni

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

11. sep 2007 8:07

Midva imava neke posebne oblike za razna trikotna okna, trapezna okna in podobno. Zato sprašujem. Bi jih pa morala nekam dati zašiti. Sonja

motorček  

član od: 18.7.2007

sporočila: 32

11. sep 2007 10:46

Midva sva v OBI-ju Kranj izbrala blago in so nama jih zašili.Gospa je pokazala različno zašite zavese, bila prijazna in dobro svetovala. So OK. motorček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti