Lizbona

mrjetka  

član od: 5.9.2007

sporočila: 5

tema odprta - 5. sep 2007 18:16 | ogledi: 2.507 | odgovori: 4

Decembra ali januarja bi rada odpotovala v Lizbono. Prosim, če mi lahko pomagate in poveste kako najceneje z letalom priti do tja.

mrjetka

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

5. sep 2007 18:42

tudi jaz sem načrtovala da bi šla tja nekje od 26.12.-2.1.2008. Zaenkrat sem izvedela po internetu naj spremljam cene poletov z easyjetom in ryanairom. Baje se da najti poceni let. Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k

mrjetka  

član od: 5.9.2007

sporočila: 5

5. sep 2007 18:45

Leti z easyjetom in rynairom so zelo poceni, vendar je z easyjetom možno poleteti v Lizbono le z Milana, ali iz Zagreba do Londona in potem iz Londona do Lizbone. to pa terja malo čakanja na letališču, kar mi ni všeč :(. No če kdo pozna drugo varianto naj se oglasi. mrjetka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. sep 2007 19:07

Dekleta, pojdite lepo na www.lastminute.si, in najdete vse mogoče povezave. Tudi New York z Dunaja, povratna karta s taksami, za 284 evrov, z družbo Emirates (Dubai).

Mamamia 

 

mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

5. sep 2007 20:01

Ryanair ne leti v Lisbono, samo v Porto (iz Londona) in Faro (iz Dublina), kar ni sicer nič hudega, saj so vlaki za Lisbono zelo pogosti, udobni in poceni. Bolj nerodno je, da moraš leteti iz Trevisa, ker če greš iz Trsta, ne ujameš leta iz Londona za Porto, enako velja za povratek. (Ne vem, kako je iz Maribora, če ti je mogoče bliže). Če boš pazljivo načrtovala datume, te bo stala pot Treviso-London-Porto Porto- London-Treviso 40 evrov. Druga varianta je, da letiš iz Benetk preko Madrida v Lisbono in nazaj, z Iberio je trenutno cena tam nekje okrog 180 evrov. Nisi napisala za koliko časa greš in če imaš prenočišče že zagotovljeno. Če ga še nimaš, se ti splača pogledati za ponudbami let+spanje, običajno dobiš za kakšnih 40 evrov več še dve ali tri nočitve v solidnem hotelu, mogoče ti pride prav, posebej za prvi in zadnji dan. Poskusi tudi na www.travelprice.it nola Sporočilo je spremenil(a) nola dne 05. sep 2007 20:14:56 Sporočilo je spremenil(a) nola dne 05. sep 2007 20:15:15

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti