Verz za 30 let

marusa 2  

član od: 5.9.2007

sporočila: 58

tema odprta - 5. sep 2007 8:47 | ogledi: 37.372 | odgovori: 5

Ali mi lahko kdo prosim napiše kakšen verz za 30 rojstni dan, rabim ga za moškega ki bo star 30 let

marusa 2

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

5. sep 2007 8:50

Danes praznuješ svoj 30.rojstni dan. Okrogla obletnica,pomembna prelomnica v tvojem življenju. Odslej naprej boš rojstne dneve doživljal drugače, še z večjo mero veselja in entuziazma. Izkoristi vsak trenutek, vsak dan, ki prihaja zase, za svojo družino in prijatelje, da boš nekoč, ko se boš oziral po porumenelem koledarju rekel: "Zadovoljen sem s prehojeno potjo!" Obilo zdravja, sreče in zadovoljstva, ti želi nektarina

marusa 2  

član od: 5.9.2007

sporočila: 58

5. sep 2007 10:10

Prosim če še kdo katerega napiše. Jaz bi v bistvu potrebovala malo krajšega. Vseeno hvala nektarina. marusa 2

O-O  

član od: 6.10.2006

sporočila: 51

5. sep 2007 10:24

v google npr. vtipkaš verzi, pa dobiš ogromnoooo zadetkov... tule pa nekaj mojih predlogov: *** Naj ti zdravje drži, sreča blesti, ljubezen cveti, saj v tvojem je letu svet rojeval le dobre ljudi. *** Če bi zmogla, bi ti odtrgala zvezdo z neba in jo dala tebi za rojstni dan. Če bi zmogla, bi zapečatila ljubezen v steklenico in ti bi jo lahko srkal, kadar bi jo potreboval. *** Ob rojstnem dnevu ti želim poguma, zdravja, ravno prav pravih prijateljev, ravno prav bogastva, ravno pravšnjo hišico in svobodo srca. *** Ob tvojem rojstnem dnevu, ti želim, da bi užival v vsakem letnem času, vdihuj zrak s polnimi pljuči, odžejaj se s kristalno vodo, okusi svoj sanjski sadež in dovoli, da vse to vpliva na tvojo notranjost. *** Ko se začne torta udirati pod težo svečk, je čas, da se sprijazniš z dejstvi. Vse najboljše :) *** Rojstni dan je poseben dan. Vsakdo ima ta dan za svojega, zato ga preživi lepo v krogu svojih najdražjih. Ostani tak kot si bil do sedaj in vedno rad pridi med svoje prijatelje. ** * Ob tvojem rojstnem dnevu kratko naše je voščilo, samo da bi se izpolnilo: brez težav, brez trpljenja dnevi vašega življenja naj potekajo lepo- tudi za nas sreča bo. *** Dober dan, življenje, silno in milo. Ko ti na praznik prihajam v tvoj hram in ti šepetam: rad te imam. ** Danes je tvoj rojstni dan, naj bo lep ta dan, naj bo s soncem obsijan, naj cvetke okrog tebe v veselje in radost ti cvetijo. O-O

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

5. sep 2007 11:19

http://www.misli.com/ Na tej strani sigurno najdeš kaj primernega. lp tanya017

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

5. sep 2007 12:24

drugič pa preden greš odpirat tako temo, ki je podobna že dvajestim v katerih se iščejo verzi in misli za r.d. in podobno, najprej: - pobrskaj na netu in na za to namenjenih straneh (na misli.com sem takoj našla verze za r.d. in ogromno jih je) - potem pa če že odpiraš neke teme na forumu se prepričaj če tega že ni bilo, sicer pa ne vem na katerem forumu ki sem ga jaz brala take teme še ni bilo, še na računalniških forumih se najde tema z voščili za r.d. zameriš ali ne, mi je vseeno. moremo vsi skupaj nekako spoštovati forum, njegove urednike in tiste ki v forumu sodelujejo. če bomo brezglavo odpirali teme vse okrog bomo imeli na koncu grozno zmešnjavo in še za tisto kar si vedel da je nekje ne boš mogel najti. nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti