Pralni stroj - to je zdaj vprašanje!

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

1. sep 2007 20:43

Jaz imam dve leti whirpoolovega, pa že od vsega začetka nisem zadovoljna z njim. Najprej me je zjezilo, ker ima odtočno cev širšo od gorenjevega, tako da sem morala cev dodatno pritrditi na odtok z objemko. Zadnji teden pa slišim ene čudne cvileče zvoke, ko mi stroj centrifugira. Bo verjetno treba klicat servis, kar se mi pri prejšnjem gorenjevem ni zgodilo prvih 10 let. Moti me dolgo pranje, tako kot je rekla Pinka, pa glasen je tudi preveč za v blok. Whirpoola vsekakor ne priporočam. lp menci

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

1. sep 2007 21:32

Ostajam zvesta gorenju sedanji stroj imam že 16 let in dela vredu le malo obratov imam.Tako, da bo potrebno razmišljati o nakupu novega pralnega stroja;seveda gorenjevega mamazeljka Sporočilo je spremenil(a) mamazeljka dne 01. sep 2007 21:33:19

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

1. sep 2007 22:53

Jaz imam že osem let gorenjski pralni stroj. Kaj naj rečem... Od vsega začetka mi trga perilo, glasen je kot hudič, odkar je obtežen s sušilcem, pa vsaj ne skače več po pralnici ( pa je v "vaservagi", da ne bo pomote!) Dvakrat so že zamenjali programator, ugotovili so, da je vstavljen napačen boben, prav tako vrata stroja... V glavnem, zgrešena serija. Zato naslednji pralni stroj zagotovo ne bo gorenjski. ela

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

2. sep 2007 17:56

Candy ali Bosch, to se ve! jessy6

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

2. sep 2007 18:17

mi smo imeli gorenjevega 20 let in ko smo šli 2 leti nazaj kupiti novega nam je rekel da se je gorenje zelo pokvaril in da ni več to kar je bil včasih in da če hočemo približno enako kakovost kakršno smo imeli da moramo kupiti miele. In res zaenkrat dela brezhibno. Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. sep 2007 18:33

Sto ljudo, sot okusov. Imam že tretji gorenjev pralni stroj v 24 letih in tudi naslednji bo Gorenjev.

Ampak bolj pomembno kot znamka je meni, kaj stroj nudi. Kot Drejček se tudi jaz v velikem loku izogibam elektroniki ozroma diplayam in senzorjem.

Pri pralnem stroju potrebujem: da sama izbiram temepraturo vode in način pranja (zelo umazano, srednje in malo umazano, fino pranje, z ali brez namakanja, volna,zavese - ampak to imajo že vbsi stroji). Da sta torej za program in temperaturo gumba ločena, vsak posebej, ne pa da lahko izbiram samo po določenih programih. In predvsem mora imeti močno centrifugo, vsaj 1200 obratov. Na 900 centrfifugiram samo fino perilo, za posteljnino, majice, prte, krpe in ostalo, česar je pri nas največ, pa centrifugiram na najvišjem možnem številu obratov.

Moj zdajšnji Gorenje ima temperaturno lestvico 30, 40, 50, 60, 70, 80 in 90 stopinj, na 40 do 90 stopinj lahko izbiram s predpranjem ali brez in med tremi stopnjami umazanije, plus močno ali nežno gnetenje perila,v  veliko ali malo vode.

To je torej vse, kar pri stroju ptrebujem.

Mamamia

mamamia

ropret  

član od: 7.12.2006

sporočila: 26

2. sep 2007 21:48

Hvala vsem, zelo ste prijazni, najboljši mail prijatelji. ropret

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti