Aparat za peko kruha

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. okt 2007 17:02

Za darilo sem dobila kruhomat znamke cleo in nimam pripomb. Ima vse programe kot aparati drugih znamk, tudi zvenečih, še več kot za peko kruha ga uporabljam za gnetenje testa. Mamamia

mamamia

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

9. okt 2007 19:30

Clatronik. Imata ga moja mama in tašča. Pri nas pa je kruh dnevno svež, do drugega dne ne ostane :). Rada pa dam zamik pečenja, da imamo ko ustanemo zjutraj svež kruh LP mina20

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. okt 2007 19:52

Imam clatronic ( mina dvajseta, ti nisem verjel, da si prav zapisala, pa sem preveril kaj piše na stroju, na koncu je c ne pa k ).

Kot sem že nekje zapisal, uporabljam ga dokaj redno ( na triurnem programu 1 ). Kruh je prvi dan odličan, drugi dan " še kar " ( za silo ), če pa ostane za tretji dan, pol ga pa imam še za nekaj dni ( kot so že drugi zapisali, se drobi....... ). 

ežoj

žabica  

član od: 27.4.2006

sporočila: 33

19. okt 2007 15:54

Tudi jaz se odločam za nakup aparata za peko kruha. Gledala sem MATRIX APK129B, pa mi je prodajalec rekel, da mi ga ne priporoča ker se baje ta znamka ful kvari. Uporablja katera mogoče ta aparat, ali pa kakšnega drugega od Matrixa? LP, žabica žabica

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

20. okt 2007 22:42

A je katera v stroju gnetla testo (vlečeno) za štrudel? Prosim za recept in kateri program. Hvala!! BISERKA55

saherca  

član od: 23.9.2007

sporočila: 14

11. dec 2007 21:42

Tudi jaz imam clatronic in sem zelo zadovoljna.Testu dodajam razna semena po lastni presoji in kruh je odličen.Res pa je da je najboljši dnevno svež. saherca

turururu  

član od: 27.11.2007

sporočila: 72

11. dec 2007 21:53

jaz imam KENWOOD že štiri leta. Zelo dober. Kruh nepečem več tako pogosto kot na začetku, ampak v njem naredim vse vrste testa. Tudi vlečeno. 3 dcl tekočine(malo olja, žlico kisa, voda), 1/2 kg moke, sol. turururu

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

12. dec 2007 7:42

jaz imam clatronic bba2865 kaj pa vem slab mesec. nama je zelo všeč, vedno pečem na hitrem progamu-kaj jaz vem zakaj, malo sprobavam recepte in to je to. midva sva nad njim navdušena, fajn je ker ni potrebno razmišljat koliko kruha moram kupit in koliko ga je še doma... mleko, kvas, moka se pa itak lahko kupijo na zalogo trenutno je aktualen tale recept: 350ml vode 600g moke(mešam 40-45dag bele in 20-15dag polnozrnatne) ena velika merica olja ena mala merica sladkorja ena in pol mala merica soli ena vrečka suhega kvasa. zelo je dober, skorja pa je lepo hrustljava. lucijana

alenka5  

član od: 24.2.2006

sporočila: 196

12. dec 2007 9:49

Imela sem Perfecta, bil je potreben manjšega popravila. Pa se je zataknilo - morala bi menjati celo gnetilno posodo - cena več kot polivica novega aparata. Pa sem se odločila in kupila novega Clartronika. Na izgled je skoraj identičen, je pa mnogo bolj tih in še nikoli mi ni kruh skup padel (kar se mi je v Perfectu kdaj pa kdaj zgodilo). Zdaj uporabljam izključno svež kvas (na pol kile moke polovico manjše kocke - 25 g). Na začetku sem bila kar presenečena, da lahko kruhomat deluje tako tiho, ker sem Perfecta, če sem kruh pekla ponoči, morala odnest v klet, ker me je drugače zbudil s svojim ropotanjem Cena je bila pa enaka - ko sem kupovala nov kruhomat za Perfect ali Clartronic, tako da ne gre za drug cenovni nivo izdelka. alenka5

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

12. dec 2007 10:32

Jaz imam Bomanna z eno gnetilko in sem z njim zelo zadovoljna. Pripravljam tudi druge vrste testa (za pizzo, krofe) in kruha sploh ne kupujem več. Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti