Aparat za peko kruha

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

tema odprta - 17. avg 2007 6:29 | ogledi: 6.592 | odgovori: 49

Kateri se dobro obnesejo.Lepo bi vas prosila za mnenja in izkušnje.

že v naprej najlepša hvala

nejcanja

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

17. avg 2007 8:19

Moja mami ima Clatronic in ga ne uporablja več, mogoče ga uporablja da v njemu naredi testo za potico, kruha ne več, ker nam ni bil dober, je bil že 2. dan trd ko kamen, pa zelo se je drobil. Isto je rekla sodelavka, ki ima aparat od Kenwooda se mi zdi, je rekla da se kruh strašno drobi. jaz pečem kruh vedno po receptu za kruh brez gnetenja. Vedno mi rata! Jelenckova

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

17. avg 2007 8:23

zadnje čase pečem kruh brez gnetenja. Sedaj sem pa za rd dobila Clatronic. Kruh brez gnetenja verjetno ne bi uspel v njem, ker bi ga preveč pregnetlo, ali? klavdija

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

17. avg 2007 11:54

Tudi mene zanimajo mnenja o različnih aparatih, ker bi ga rada kupila, pa ne vem katerega. Moja mama ima United pa tudi ne peče več v njem, ker pravi da kruh predolgo v njem shaja in potem pade skupaj in je zanič. Kaj pravite še drugi? helgula

kit-kat  

član od: 22.6.2007

sporočila: 36

17. avg 2007 12:42

Jaz imam Clatronic in sem zelo zadovoljna. Pečem razne sorte kruha, ali pa v njem samo zgnetem in vzhajam testo, ga vzamem ven in naredim razne štručke ali uporabim za pico. V njem skuham tudi odlične marmelade in tudi paradižnikovo mezgo, ki jo jim za ozimnico. Ko sem ga kupovala mi je prodajalka priporočila, da vzamem takega z dvema mešalnima metlicama ker bolje meša. kit-kat

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

17. avg 2007 13:07

Imam Clatronika z dvema gnetilnima kavljema. Ga pa za peko kruha ne uporabljam več pogosto, ker imamo raje kruh brez gnetenja. Mesim pa še vedno v njem razne vrste testa. Zaradi neuporabe je tudi izgubil častno mesto na kuhinjskem pultu. Julija

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

20. avg 2007 11:37

Mož mi je za god kupil Kenwood. Prva peka je bila polom, ker nisem imela suhega kvasa in sem dala kar svežega, verjetno preveliko količino. Danes bom kupila kvas in poizkusila še enkrat. helgula

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

20. avg 2007 12:17

Jaz imam Severin, z dvema kavljema za gnetenje. Zaenkrat sem uporabljala različne pripravljene moke iz Hoferja, kruh je bil odličen ( vsaj nam). Za vikend mi je fino, da zvečer pripravim in imamo zjutraj sveže pečen kruh, pravzaprav nas zbudi vonj..... Do sedaj zelo zadovoljna, imam pa namen preiskusiti tudi recepte iz knjižice. Enkrat. lp, Robida

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

22. avg 2007 19:33

Tudimi imamo clatronikov aparat za peko kruha in smopovsem zadovoljni z njim.Res pa je da se naveličaš,če dolgo pečeš v njem kruh,ampak včasih ga spečemo v aparatu,včasihpa kupimo.Kar se pa samega aparata tiče pa nimam pripomb. LP sterkuš

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. avg 2007 8:56

A ima kdo takega pokončnega, saj veste, kaj mislim, posoda za kruh je pokonci postavljena. Loni Makaroni

masenka  

član od: 14.8.2003

sporočila: 170

23. avg 2007 10:35

Ja moj je pokončen in samo eno metlico... sploh ne vem več imena, enkrat je bila acija v Mercatorju. Večina je popolnoma enaka, samo posamezni sestavljalci delov, dajejo drugačna ohišja. Naš je primeren za 750 gramov do 1 kg kruha. Zelo je fajn, uporabljamo moke iz Hoferja, pa Lidlovo cabatto, pa včasih našega iz Mercatorja ali Spara. Je pa res, da pečem vse po 3 urnem programu. Če pečeš na kratke programe, je potem kruh res zbit in se takoj drobi. Na daljših programih je kruh kot iz "trgovine". Prav tako večkrat pripravljamo testo, predvsem za pice. Tako, da pri nas dela kruhomat skoraj vsak dan in smo zelo zadovoljni. Tudi cenovno - predvsem če uporabljaš hoferjeve in lidlove moke, je zelo ugodno. Priporočamo vsekakor PS: Kruhomat ima še en stranski učinek, ker nismo v trgovini zaradi svežega kruha vsak dan... še ostalih stvari kupujemo manj ...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti