Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

majaos  

član od: 14.5.2012

sporočila: 510

8. jan 2017 19:27

danes smo uživali v goveji juhi z rezanci, pečenemu odojku s pečenim krompirjem, zeleni solati ter slivovih knedlih.

Včeraj je bila isto juha, pire krompir, dušeno sladko zelje ter govedina.

majaos

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

8. jan 2017 20:16

 Danes: goveji zrezki, grah v smetanovi omaki, kruhova rolada, solata, krhek češnjev kolač

breskva

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

9. jan 2017 11:56

Berem, da ste se ta vikend skoraj vsi greli z dobro domačo govejo župco. Ja, mi smo jo včeraj skuhali en velik , tako da je je dovolj še za danes. Pa dušen zajček je še bil na krožniku in pečen krompir ter zelenjava, skuhana na pari. Pa kompot in .

Petek: testirali smo prigrizke za bodoči  finger food: aromatične kajzerice (prerezane po dolgem in počez in polnjene s pršutom, sirom, prelite z olivnim oljem in zelišči, polnjena francoska stručka s češnjevimi paradižniki, mocarelo in zeliščnim maslom, sveža zelenjava, gobice v kisu

Sobota: domače kranjske, kruh, hren, kisla repa, rolice iz listnatega testa s porovim nadevom in ovite s panceto.

Danes in jutri: včeraj skuhan segedin.

neny111

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12654

9. jan 2017 12:01

                  Danes:  tudi pri nas segedin s  rebri, domač   

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

9. jan 2017 13:01

Ponedeljek:                                                 

                 

Pozdravček!

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

9. jan 2017 13:05

Danes bolj na izi- zame kurja juha z rezanci, za sina in moža goveja juha z rezanci, midva s sinom bova testenine s paradižnikovo omako in piščancem, paradižnikovo solato.

Mož pa dobi pol kranjske klobase , solato iz kislega zelja in sončni kruh iz ržene in polbele moke, ki sem ga zadnjič zamrznila.

Za sladico bo odtaljena jagodna pita iz Hoferja.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

9. jan 2017 15:10

Pri meni pa fižolovka (fižolova juha ala . Pa jabolčni štrudl........bo že.........

hribovc61

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

9. jan 2017 16:47

Včeraj pišč. obara, brokoli in cvetača na sopari, piščančji zrezki z gobicami, basmati riž, za posladek keksi iz ovsenih kosmičev in kokosa.

Danes špinača in pire krompir, za lakotnika še jajce na oko.

RadaJem

Nadinka  

član od: 19.6.2014

sporočila: 70

9. jan 2017 19:15

Včeraj puranji dunajski, pražen krompir in endivija s krompirjem. Smo bili tako lačni, da sem pozabila slikat.

Danes sem bila čisto sama in sprva nisem mislila kuhat (ni zanimivo kuhati za enega), nato sem se odločila za hitro mineštrico iz Naturetine zamrznjene zelenjave za minestrone in palačinke z marmelado (zadnja je bila z nutelo  )

Nadinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti