Čiščenje mikrovalovke

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

1. okt 2007 19:56

Hvala ežoj, samo drgnila sem pred tvojim nasvetom z vsem mogočim, samo je vseeno ostala flekasta črna in sem se sprijaznila, da taka tudi bo ali pa bo treba upoštevati nasvet češplje. Znotraj pa ni plastična, podobna je emajlu ali nekaj podobnega.

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

11. okt 2007 0:06

dusmar je napisal/a:
Hvala ežoj, samo drgnila sem pred tvojim nasvetom z vsem mogočim, samo je vseeno ostala flekasta črna in sem se sprijaznila, da taka tudi bo ali pa bo treba upoštevati nasvet češplje. Znotraj pa ni plastična, podobna je emajlu ali nekaj podobnega.
Wipe it blazinico nabavi, bo zasigurno spravila madeže dol. Ali pa katero od t.i. čudežnih krp iz mikrovlaken, ki so zadnje čase zelo poceni. V Lidlu sem jih nabavila in sem prezadovoljna z njimi. Cena je pa okoli dva evra za dva al tri kose. seherezada

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

11. okt 2007 6:41

mene pa zanima nekaj drugega: imam mikrovalovko-bolj ta poceni- mislim da je iz plastike -.,res, da jo uporabljam samo za pogrevanje , pa me vseeno zanima: ali je lahko nevarna- se mi je ze parkarat nekaj "zabliskalo"!Ali se je tudi vam kdaj to zgodilo? Saj sem ze mislila, da bi kupila kaj boljsega, ampak ker jo bolj malo rabim, ne vem ce je vredno. lucka52

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

11. okt 2007 8:59

lucka52 je napisal/a:
mene pa zanima nekaj drugega: imam mikrovalovko-bolj ta poceni- mislim da je iz plastike -.,res, da jo uporabljam samo za pogrevanje , pa me vseeno zanima: ali je lahko nevarna- se mi je ze parkarat nekaj "zabliskalo"!Ali se je tudi vam kdaj to zgodilo? Saj sem ze mislila, da bi kupila kaj boljsega, ampak ker jo bolj malo rabim, ne vem ce je vredno. lucka52
Kakšne posode si pa imela v njej? Tista keramika z zlatimi zadevšnami se zna iskrat. Pa če dat zraven kakšno žlico tudi. Ne vem, če je vredno. Če greješ v nej samo vodo, kdaj kakšno hrano,...se ti ne splača. Bolj bi se ti splačalo, če bi kuhala v njej. Jelenckova

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

11. okt 2007 12:21

Tisti zlati ali srebrni robovi na krožnikih znajo biti problem. Meni se je pred leti zgodilo, da sem kupila tak servis, pa je bil potem popolnoma neuporaben za MWP. Opazila sem tudi, da se en porcelan v MWP bolj segreva kot drugi.

Že dolgo nazaj sem imela MWP od Candija in od takrat za to firmo tudi slišat nočem več. Draga je bila še pa še, ker je imela tudi konvekcijo. V njej naj bi lahko pekel tudi v nadstropju, zato je imela na obeh straneh neko plastiko,  da bi nanj dal tisto mrežo v nadstropje. Tega nisem nikoli prakticirala, se je pa tista plastika vsake toliko časa začela pri uporabi mikrovalov smodit in tako smrdet, da si še zdaj lahko predsavljam barvo tistega groznega vonja.

 Pri tako umazani pečici bi poizkusila še sredstvo za čiščenje pečic.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti