Hvar- kampiranje

NNATALIJA  

član od: 2.9.2003

sporočila: 141

tema odprta - 8. jul 2007 12:15 | ogledi: 3.759 | odgovori: 9

Čao,

prosim če ima kdo kakšno informacijo- vašo izkušnjo - o kampih na Hvaru. Bi šli, pa sem povsod zasledila le kamp FKK, ki ga pohvalijo. Jaz pa bi rada "navaden" kamp, ne fkk.

Bi pa potrebovali senco in po možnosti borovce za naše asmatike.

Vnaprej hvala za informacije. LP,nnatalija

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

8. jul 2007 15:34

Natalija naj ti povem,da na Hvaru ne poznam kampov,poznam pa kamp,ki sem enkrat že pisala o njem,to je kamp Čikat na Malem lošinju.TUdi moj sin je astmatik tri leta in odkar vemo zato,hodimo redno tja saj je tam polno borovcev in mu zelo pomaga. romi1

NNATALIJA  

član od: 2.9.2003

sporočila: 141

8. jul 2007 16:00

Tam smo bili enkrat- v Čikatu. Sicer okrog 15.avgusta in smo zelo težko dobili prostor za šotor. Postavili smo bolj daleč, na prahu od makadamskih "cest"....pa dosti stran od tudi bolj slabih sanitarij. Urejene in lepe sanitarije so pa bližje morju. In tudi voda ni bila tako čista (morje). Zato bi šli drugam, južneje. Od šotora je bila plaža kar daleč. A si pa šel po senci in borovem gozdu, to je pa res. Saj sicer smo bili zadovoljni, zelo smo se imeli luštno, pa peš sprehodi zvečer do mesta.... a voda takrat ni bila ok. In če bi bil šotor bližje morju in urejenim sanitarijam - bi bilo pa super. nnatalija

TOPATO  

član od: 17.11.2006

sporočila: 4

9. jul 2007 13:41

Živjo dopustniki Ja na Hvaru je kar nekaj kampov bolje poznam kampe v Jelsi.So trije,lepo urejeni, dost sence,plaža je blizu in zelo lepa.Se splača obiskati otok Hvar, kljub dolgi poti do tja.Nekaj dodatnih informacij o letovanju na Hvaru. lp topato TOPATO

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

9. jul 2007 14:44

Če greš od kampa (hotel) Mina malo naprej sta še 2 kampa, manjša, urejena, med borovci-bili lani

Nincica  

član od: 3.12.2004

sporočila: 17

9. jul 2007 16:55

Predlagam kamp v Ivan Dolcu. Noro lepo urejen, prijazni, ker je privat, najraje od vseh gostov imajo prav Slovence in jih je zato tudi največ, plaži sta 2 peščeni in ena malo naprej (5min) prav tako peščena in fkk. Hodimo sem že 10 let in vsakič komaj čakamo,...pri njih se lahko prijaviš tudi na večerjo, 10EUR na osebo in vključuje prav vse od juhe do sladice in 1litra vina na osebo. Super, res toplo priporočam. Nincica

NNATALIJA  

član od: 2.9.2003

sporočila: 141

22. jul 2007 10:27

Najlepša hvala vsem za odgovore! Sem malo pozna, me ni bilo tu.... Lp! Nnatalija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti