London

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

20. jun 2007 11:10

Jaz grem pa v Londonu najrajši na musikle. Sam kaj ko moraš za karto, da jo dobiš rezervirat vsaj 3-4 mesece prej. Vsaj za top musikle. Pa v dobi interneta tudi to ni več problem. Lepo se imejte vsi, ki potujete kamor koli že. swarovski

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

9. dec 2008 23:43

Ljubitelje Londona in zlasti musicalov Andrewa Lloyda Webbra obvescam, da je pred nekaj dnevi v Londonu ponovno vzletel Sunset Boulevard (edini, ki se po mojem skromnem mnenju lahko primerja z njegovo veliko trojico Evita, Jesus Christ Superstar in Phantom of the Opera). V teatru Comedy bo na ogled do 18. aprila naslednje leto. Pred ogledom musicala in tudi vsem ostalim priporocam ogled Wilderjeve klasike noir zanra iz leta 1950. Tole je pa John Barrowman, najbolj seksi gay vseh casov, ki poje naslovni motiv iz musicala. lp, proxima

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. dec 2008 8:33

Proxy, a si mela nočno.... Anyway, meni je vedno bolj enigmatično, kako lahko na britanskem otoku ob masi čudno-izgledajočih-ljudi, ki celo življenje jedo klobase in slanino za zajtrk.....kljub vsemu nastanejo lepotci tipo Nigel Havers, Clive Owen, Pa tale Barrowman je tudi cukr za v vitrino..... Vendelina jr.

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. dec 2008 12:20

Nabavi knjižico NAJ 10 LONDON. Izdala jo je Mladinska knjiga in je res zelo zelo uporabna. Opisane imaš največje znamenitosti, veliko koristnega pa lahko izluščiš tudi iz njihovih predlogov za celodnevne izlete po določenem predelu Londona.

 

Drugače pa, OBVEZNO:

- Covent garden v nedeljo dopoldan

- reskiraj denar in si oglej kak musical, fantastični so!!!

- karte za razne M.Tussaude, London Eye ipd kupi preko interneta, ker se boš izognila gneči na blagajni

- posebno doživetje je tudi Harrods. Poleg tega, da je veleblagovnica sama po sebi zelo impozantna, me je navdušil njihov oddelek s sadjem, ribami, čokoldanica ....

 

Uh, bi šla kar tja.

Ne vem, če so ti že napisali, voda NI pitna. Cedevito boš lahko mešala v kupljeno vodo.

 

In drži pesti za lepo vreme, jaz sem ga imela obakrat, pa smo šle punce enkrat novembra, drugič oktobra!

 

In uživaj!!!

jasna

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

10. dec 2008 13:53

Vendelina jr. je napisal/a:
Pa tale Barrowman je tudi cukr za v vitrino..... Vendelina jr.
Po mojem je tudi ena najvecjih naravnih lepot Velike Britanije, vreden, da se ga oprosti davkov...:)))))))))))))

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. dec 2008 14:13

Proxy, kvalificirana ženska žirija je primerjala Johna Barrowmana, Michaela Balla in Hugha Jackmana (se pripravljamo na premiero Avstralije) in smo ugotovile, da je John res najboljši za tale mjuzikl. Ti, a zna Clive Owen peti? Ker, če zna ta reinkaranacija Caryja Granta peti, potem bom Britancem spregledala marsikaj, vključjoč lov na lisico..... Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 10. dec 2008 14:15:42

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

10. dec 2008 14:35

Glede Cliveovih pevskih sposobnosti youtube nic kaj dosti ne ve...:)))))) kvalificirana zenska zirija, I like that...:)))))) Michael Ball je ze malo beyond his prime, Hugh Jackman je pa tudi za prste polizat, ampak tistega testosteronskega vibrata izmed jeter in diafragme, ki meni naredi gonadotropinski naval (*red hot blush*) (kot tudi Freddie Mercury ali Andrew Strong), pa le ne spravi skupaj...:))))) lp, proxima

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. dec 2008 14:55

Vendelina jr. je napisal/a:
Ti, a zna Clive Owen peti? Ker, če zna ta reinkaranacija Caryja Granta peti, potem bom Britancem spregledala marsikaj, vključjoč lov na lisico..... Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 10. dec 2008 14:15:42

 

ne, to pa ne, pa magari zna peti pa zraven še brenkati na ukulele....   

LP

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti