Himalajska sol

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. sep 2008 11:21

PISTACIJA je napisal/a:
Meni se zdi, da je Nasja nekaj v šolo hodila in da najbrž kaj ve o človeškem telesu, posebej o presnovi in delovanju notranjih organov. Sem vesela, ko se oglasi pri takih temah. PISTACIJA

Upam, da tole ne leti na moje besede zgoraj. Saj je menda jasno, da nisem mislila nje ampak tiste, ki verjamejo takim izjavam.

rimljanka - zasebno mnenje

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. sep 2008 11:58

Ma meni je še vedno zakon tista izjava, da vsebuje vse elemente periodnega sistema ... Atina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. sep 2008 12:00

Ta sol ( himalajska ) se ( baje ) zelo obnese za lovljenje ptičev ( posebej vrabčkov, saj vsi vemo kako je težko ujet vrabca ). Mal ptiču posoliš rep in ga že imaš.

ežoj

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

4. sep 2008 12:25

rimljanka je napisal/a:

PISTACIJA je napisal/a:
Meni se zdi, da je Nasja nekaj v šolo hodila in da najbrž kaj ve o človeškem telesu, posebej o presnovi in delovanju notranjih organov. Sem vesela, ko se oglasi pri takih temah. PISTACIJA

Upam, da tole ne leti na moje besede zgoraj. Saj je menda jasno, da nisem mislila nje ampak tiste, ki verjamejo takim izjavam.

rimljanka - zasebno mnenje

 

 

Seveda.

Sicer pa po mojem ne rabiš ne vem kakšnih šol, da ugotoviš, da z žličko soli ne boš rešil vseh svetovnih zdravstvenih problemov. S psevdoznanstvenim nakladanjem pač preprečijo, da bi ljudje uporabili svojo zdravo pamet, četudi niso še nikoli slišali za germanij in prazeodij in "ionalno koloidalno strukturo" naravne soli...

Naj se grejo solit vsi, ki tako poneumljajo ljudi in vlečejo denar!

 

Nasja

PISTACIJA  

član od: 7.1.2007

sporočila: 105

4. sep 2008 13:19

Rimljanka in Nasja, smo na isti frekvenci. Meni gre včasih kar na bruhanje, ko od kakih čenč slišim kako "novo znanstveno razlago", pa najsi gre za shujševalne diete, raka, strupenosti olj karkoliže. Ljudje so pač vsebolj bolani - telesno, vsebolj pa na psihi - in so pač pripravljeni probati in verjeti marsikaj - ker škodit itak ne more, ne (ali pa tudi)... Pistacija PISTACIJA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

5. sep 2008 12:53

Midva z lubijem včasih namesto vicev prebereva kako reklamo za shujševalne tablete - nasmejiš se do onemoglosti - sploh razne "logične" izpeljanke, kako neka snov "topi" maščobo, ki je že lepo uskladiščena v tvojem telesu. Je bil pa zadnjič en dober dokumentarec o pridobivanju soli v Tibetu, to delajo samo ženske - nosijo gor tiste ogromne lonce vode po 100x na dan v grozno strm klanec, pa prenašajo polne vreče soli, ki jih potem moški komaj komaj naložijo na konja... Groza - to je žensko delo! Plus skrb za družino, seveda... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti