Torte za moške

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

tema odprta - 6. jun 2007 10:23 | ogledi: 7.668 | odgovori: 69

Pozdravljeni!

Ker se bliža možev rojstni dan,bi mu rada spekla posebno torto,ali oblike jošk ali pa žensko telo.Sem že iskala po google in najdi.si,pa ne najdem.Vem pa da sem že enkrat gledala take torte.Zanima me predvsem dekoracija.Mogoče so bile celo tukaj.Lepo prosim za pomoč,linke,kar koli.

Že v naprej najlepša hvala

nejcanja

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

6. jun 2007 10:43

Samo kot zanimivost naj napišem,da sem možu za njegov rojstni dan naredila pravo moško torto-nisem pogledala ,če je recept v bazi,se opravičujem-naredi pa se takole: narediš različne namaze,kupljenemu hlebcu kruha obrežeš skorjo,ga dvakrat ali trikrat prerežeš,namažeš z namazi,bolj na debelo,okrog namažeš namaz in dekoriraš z različnimi salamami,sirom ali zelenjavo.Daš za nekaj časa v hladilnik. Predvsem moški so bili navdušeni.... Lp tejka77

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

6. jun 2007 14:48

Ne Veri, hoče kar registracijo. Ampak je drugih stvari tok za videt ojojojojoj. Čeprav sem vedno na stališču, da ni nujno da je torta dobra, če je lepa, na oni strani Atlantika pa tako radi fejst cukrajo. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti