Homoseksualnost in posvojitev otrok

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. jun 2007 13:53

kobra 1 je napisal/a:

Ja sara , Bog je iz cerkve že zdavnaj ven ušel ! Zato je tudi vedno več pravih vernikov izven inštitucije.

In, če bi se še tako trudil priti nazaj, so zaklenili vrata pred njim in spustili notri.

kobra 1 [deteljica]
Uh, je kar res... Zadnjič sta naju prišla prepričevat dva jehovca... Seveda sva višek greha, jaz s tem trebuhom, pa neporočena - pa še fajn se nama zdi;) Pa nama nekaj pridigata o ljubezni... in jima lepo povem, da če je bog res ljubezen, potem tukaj že je in se ma očitno prav fajn, saj nekak noče stran... in nista vedela kaj pametnega nazaj povedat... Da bi vseeno morala v cerkev? zakaj že? Če je bog ljubezen, potem mu je malo mar, kam hodim, glavno, da jo širim dalje... Sicer se pa v osnovi stirnjam z Vendy, čeprav mogoče nisva iste krvne grupe;) Vendar kot je lepo povedala ena psihiatrinja ali tožilka, sem pozabila, kaj že, pravi, da je večina teh ljudi res imela travmatično otroštvo, tako ali drugače, vendar pa odrasel človek mora odgovarjati za svoja dejanja, sem sicer bolj proti smrtni kazni ampak moramo mu pa tudi preprečiti, da bi ta dejanja še kar nadaljeval... in premestitev v drugo župnijo ni le nepreprečevanje ampak celo olajšanje cele zadeve... Za svoje otrok bi rajši, da bi bili heteroseksualni, ker jim bo to lažje, vendar če bojo homoseksualni bom naredila vse, da ne bi bila tudi jaz tista, zaradi katere bi se sekirali... Da bi jim pač stala ob strani, da bi lahko računali na mojo podporo... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti