Samoporjavitvene kreme

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. maj 2007 15:01

Se strinjam, da je dober piling depilacija, lahko pa si kupiš tudi kakšen piling za telo (v DM, Milerju...) ali pa si ga narediš doma (recimo s polento hihi). Potem pa kremica, lahko se mažeš tudi z rokavicami, da nimaš težav z umivanjem rok post festum. Pri nas doma smo ženske zelo zadovoljne z mlekom Johnson-Johnson za telo: Holiday skin, ki vlaži kožo po tuširanju, obenem pa jo nežno potemni. Verjetno je podobno, kot zgoraj omenjeni Dove. katka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

14. maj 2007 15:30

Moje izkušnje z Dove in Johnson&Johnson so po eni strani dobre, ker res lepo enakomerno porjaviš, žal se pa porjavelost pozna tudi na ovratnikih, da o brisačah po tuširanju niti ne govorim.... Lep pozdrav, Sonja

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

14. maj 2007 15:41

S polento se ni ravno dobro igrati pod tušem. Se napije in lahko zamaši odtok. Bojši je sladkor ali sol.

Sama bom raje bela. Tile STji so eno sr***, če se ne znaš pravilno namazat. Jaz sem bila vedno lisasta in ne probam več. 

Sonja

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

14. maj 2007 19:11

Imam mleko, vendar ga ne uporabljam ,ker nimam vsak dan nekoga da bi me mazal po hrbtu. Kako si pomagate ve? Bi bilo dobro malo barvice met, za prvi skok v kopalke in kiklce brez žab. ham-njam

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

14. maj 2007 19:56

No da še jaz povem svoje izkušnje. Do sedaj sem že nekaj let na pomlad šla v solarij in naredila paket 100 minut ali nekaj podobnega, s tem sem pridobila rahlo porjavelost, da v prvih vročih dneh ni bil problem bele kože, ki jo pokažeš s kratkimi rokavi in kiklcami. Ker pa je v solarij vedno več slabega napisanega, se letos zanj nisem odločila, zato preizkušam razne samoporjavitvene kreme Nivea, Clarins, Loreal ... od teh je še najlepšo barvo dal Clarins, vse drugo je bila rumenkasto korečkasta barva. Pred kratkim pa sem pri kozmetičarki kupila od Biodroge, ta pa je najboljša do sedaj. Pri vseh pa je žal tako, da je prvi nanos najlepši, ko pa se to začne spirat, je pa katastrofa, umazane brisače, flekasta ... Flekasta zaradi tega, ker se povrhnjica neenakomerno lušči, tudi če si naradiš piling in ko si naneseš kremo na novo , različno prime . Ali imate kakšen recept proti temu? Hobotka

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

14. maj 2007 20:02

Zame je solarij še vedno najboljši. Nekajkrat grem na pomlad tja (mogoče 5 x). Tam se namažem s kakšno kremo, prijetno diši  in daje lepo barvo.

Pred tem pa pod tušem z Afroditinim piling gelom bolj dolgo masiram vse dele, ki jih dosežem (hrbet je res problem , ja).

To je moja priprava za tople dni brez štumf.

titta

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

14. maj 2007 20:30

Sem šla pred leti v solarij in ravno tiso leto sem prvič dobila alergijo na sonce tako, da ne hodim več, raje na moj balkon. Piling bi po hrbtu naredila s krtačo za hrbet, mogoče bi si z kako penco za hrbet tudi lahko mazala z mlekom, samo ne vem ali mora biti zelo enakomerno nanešeno?? Uživam v martinčkanju na sončku oziroma praženju, v najhujšem soncu. Ali si zaščitite kožo z kakimi vitamini, recimo Braunemon. ham-njam Sporočilo je spremenil(a) ena mš dne 14. maj 2007 20:33:14

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

15. maj 2007 15:26

Tudi jaz sem si nabavila mleko DOVE pa kar ne upam probat... Kristalka

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

15. maj 2007 16:58

Če vam kdo lahko priporoči dobro kremo za samoporjavitev, potem jo uporabljajte. Sama imam slabe izkušnje - mislila sem, da je navadna krema in šele potem, ko sem opazila, kako nenaravne rjave barve so moje noge, ugotovila, da je v resnici krema za porjavitev. Tista rjava je bila zelo grda, tako je izgledalo, kot bi imela izredno umazane noge, tisto zažrto umazanijo. K sreči je potem vse skupaj kmalu izginilo. Moja sošolka je plesalka latinskoameriških plesov in se mora pozimi namazati s tako kremo, tudi po obrazu. Po pravici povedano, izgleda barva strašno čudno, nenaravno, tako da so se meni take kreme prav zamerile. Za solarij pa ne vem, morda je boljši, morda ne ... LP Muffsy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti