Evrovizija

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

9. jun 2010 8:31

Prosim, da ostane zaklenjena, ker nimamo besed. Hvala ! banana130

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

9. jun 2010 9:27

Kje pa je fora, da se odpira tema, kjer se prosi da se določene osebe ne oglašajo, oz. ne komentirajo?

Če vas je strah komentarjev določenih ljudi, sploh ne odpirat teme ...

in kaj sploh so grdi komentarji? to je relativno ... za vsakega nekaj drugega. ...

Že vidim v kaj bi se tema razvila, in za to je tale čisto ok ...

 

drugaće, pa niti ne bi komentirala letošnjega evrosonga, bilo je ene par komadov, ki so mi bili včeš, med drugim tudi ta, ki je zmagal, sicer je pa to itak stvar okusa :)

Pitončica

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

9. jun 2010 12:29

Pitončica, eni imamo zelo ostre jezike, mene osebno včasih zanese čez mejo, ... Pa je nekatere strah, da jim bomo povedali resnico v obraz, česar ne bi bili spodobni prenesti.

Evrosong? Tudi če ga ne bi bilo ...

Drejček

neznan uporabnik

9. jun 2010 12:50

Vsak ima svojo resnico in zaželjeno je (ali pa tudi ne pravzaprav), da odkritosrčno in iskreno nastopa v življenju in da manifestira svojo držo (če ima pač tolikanj samozavesti). Ampak je poudarek na svojo držo.Torej to ne pomeni, da nekoga drugega osebno napadaš in mu limaš etikete. Ker ta drugi ima tudi svojo resnico in svojo integriteto. in razlika je , ali rečeš :"Bila sem utrujena, mudilo se mi je, lačna sem bila, itak sem nepotrpežljive sorte, ko sem pa na pošti čakala na vrsto, sem pa totalno popi****".. ali pa rečeš: "Pa kaj za vraga imajo tile počasneti tukaj za delat, če se men mudi??!!" Resnica tistega, ki ima čas, je, da ima čas. Resnica tistega, ki nima časa, je, da nima časa. Ne more me muha enodnevnica s svojo enodnevno resnico prepričat, da moram v enem dnevu opraviti vse faze življenja od rojstva do smrti (in se vmes še v miru pariti), če sem jaz slon ali želva imam na razpolago svojih resničnih olala desetletij... Toliko. japaja

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

9. jun 2010 19:57

drejcek je napisal/a:

Pitončica, eni imamo zelo ostre jezike, mene osebno včasih zanese čez mejo, ... Pa je nekatere strah, da jim bomo povedali resnico v obraz, česar ne bi bili spodobni prenesti.

Evrosong? Tudi če ga ne bi bilo ...

Drejček

hm, hm...resnico v obraz ? Ali si pač mogoče imel v mislih"napisano resnico , varno skrit za svojim nickom v virtualnem svetu"

Resnico ali neresnico v obraz, lahko človeku poveš samo na štiri oči...

 

in ja....verjetno ni imela tebe v mislih z ostrim jezikom, ne laskaj si. To titulo (zasluženo) ima samo ena oseba na forumu (ampak ta oseba svojo ostrino utemelji in obenem tudi poživi forum)

 

Escada

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. jun 2010 19:59

Eskada je pa ene par stvari zamudil....

Vanja

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

9. jun 2010 20:23

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Eskada je pa ene par stvari zamudil....

Vanja

 

Zakaj....kje sem ga mimo pihnil

 

Se bom ponižno pardoniral..

Escada

Sporočilo je spremenil(a) escada dne 09. 2010 20:25

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. jun 2010 20:27

Nikjer nisi mimo pihnil......po mojem mnenju že ne.

rimljanka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. jun 2010 21:38

eurosong---kokice tiiiimeeeee.. jhuhuuh

bannanna_v_slo ;)

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

17. jun 2010 23:08

še sedajun ne vem zakaj je tema e vrovizija 2010 zaklenjena tema ste pa odprli evrovizijo 2007 hvala za pojasnilo! čebulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti