Evrovizija

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

13. maj 2007 12:06

Anamarija1 rrr

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

13. maj 2007 12:14

Jaz sem zelo zadovoljna z iztekom letošnjega Eurosonga - končno imamo zmagovalko po mojem okusu! Seveda je bila tudi Alenka zelo zelo dobra. Čestitke Alenki, čeprav rahlo razočaranje, ker sem res pričakovala, da se bo uvrstila med prvih 10. Nasplošno pa se mi zdi, da je letos bilo veliko kvalitetne glasbe ...končno... Glede Ukrajine pa... po moje si ni ravno zaslužila 2. mesta, sicer pa je po neki drugi plati bila pač zabavna...in drugačna - to pa itak na Eurosongu igra veliko vlogo. In še ena ugotovitev - Glasbeno je "Evropi" začela vladati "Vzhodna Evropa" - a ni to zanimivo??? To pa zato, ker si nekatere "velike živine" z Zahoda itak kupujejo vstop v finale in se kaj dosti ne potrudijo. 4 države imajo namreč zagotovljen vstop v finale, zaradi tega, ker plačujejo neke določene zneske za Evrovizijo ---> te države pa so: Francija, Španija, Velika Britanija in Nemčija. Marna

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

13. maj 2007 13:44

In te štiri države so bile na koncu razvrščene na zadnjih šestih mestih, hi hi... Nasja

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

13. maj 2007 14:14

Ampak njim je vseeno, ker se naslednje leto itak ne bo treba trudit, da bi prišli v finale... Žalostno, da tudi tu vlada denar! Marna

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. maj 2007 18:23

Meni se pa tale Srbkinja ni zdela nič posebnega. Res. Njena zmaga je bila res presenečenje, kar se mene tiče. Alenki pa čestitke!!!! Atina

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

13. maj 2007 18:51

Gledala Evrovizijo in mi je bilo na koncu žal za izgubljenim časom ..... ne vem kaj sem pričakovala...čudeže???

Vsako leto se ponavlja ista pesem...sosednje države dajajejo glasove sosedom, vzhod drži z vzhodom, skandinavci s skandinavci itd ... itd, v nedogled....

Škoda davkoplačevalskega denarja, po mojem skromnem mnenju.

O zmagovalki ne bi izgubljala besed ...

Mi je pa zelo ugajala naša pesem...ampak....... tu sem pristranska !

 

Nena

Nena-morje

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

13. maj 2007 19:00

Gledala sem polfinale in finale. Zmagovalka mi ni preveč všeč, ampak sto ljudi sto čudi. Ukrajina se mi je zdela brez veze, ker maškare so že mimo, naša odlično odpela, pa tudi pesem mi je všeč. O glasovanju pa itak nima smisla besed izgubljat, ker se že točno ve kdo bo komu podelil točke. menim, da če bi katera druga država izvajala našo pesem, bi bila sigurno med prvimi petimi tako da... LP! fakin712

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

13. maj 2007 19:30

Močno sem navijala za Alenko, saj je bila njena pesem vsaj za moj okus daleč najbojša. Glede zmagovalne pesmi pa lahko rečem, da je še kar v redu, čeprav se mi zdi, da Srbija pošilja na evrosong vsako leto podobno pesem. Kar pa se glasovanja tiče pa lahko samo rečem tako kot fakin 712 nima smisla izgubljati besed. Dipsi

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

13. maj 2007 22:09

Sama sem navijala za zmagovalko in že v predizboru je bla najboljša - za moje pojme. Iskreno prvoščm. Važn da je Mario mal zmontiru svojo oddajo - pred parimi minutami, je zmagovalka pela pri njemu - kar je nemogoče, ker ma glihkar v Srbiji pred sabo par deset tisoč svojih krajanov :) in jim veselo poje ...... Pitončica

pikica82  

član od: 7.9.2006

sporočila: 236

13. maj 2007 22:15

Osebno ne vem, kaj vidijo ljudje na zmagovalni pesmi, meni ni nič posebnega in je res, kot je že rekla Dipsi, podobna prejšnjim njihovim pesmim. Meni je bila Alenkina pesem daleč najboljša, bila je res nekaj posebnega in njena finalna izvedba je bila fenomenalna. Zame je ona prava zmagovalka! Je pa res, da bi lahko mi letos prišli z Molitvo, pa ne bi zmagali. Na žalost, tako je. Lp, pikica82

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti