Dm fotografije

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

19. jan 2013 9:06

Pozdravljeni!

 

Prosila bi za vaše izkušnje z razviijanjem fotografij pri različnih ponudnikoih teh storitev (dm, spar, e.leclerc, muller..). Nabralo se mi je res veliko fotografij in bi rada imela hkrati lepe slike in ne preveč plačala. Saj me razumete, kajne ;). Sicer imamo v mestu super fotografa, ampak ni ravno poceni..vem pa, da se tudi v trgovskih centrih dajo dobiti lepe slike. Ampak tako kot je napisala Loni, še zdaj večkrat ob listanju albuma na obiskih naletim na "pol" fotografijo. Prosim za vaše izkušnje in če veste še cene vam bom zelo hvaležna! Dimenzije fotografij so pa najbrž bolj ali manj standardne (9x13 oz 10x14).

 

Lep zimski dan,

pe3ca

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

19. jan 2013 9:42

Sama sem nazadnje razvijala s Foto finišem, prevzem v Mercator centru na Šmartinki. Meni je bila cena kar solidna, kvaliteta pa tudi ok. Slike niso bile nek presežek, ampak korektno razvite in zrezane. Tako da dokler ne odkrijem kvalitetnejše/cenejše lokacije, mi je Foto finiš ok in ga priporočam.

Viva Meier

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

19. jan 2013 10:16

Pe3ca, pri nas je bilo podobno. Imeli smo polne datoteke fotografij. več kot polovica se je izgubila, ko je trojanski konj pojedel podatke, cd pa po določenem času ni šlo več odpret.

Pri nas smo naredili foto albume v programu DM.Zelo kvalitetni albumi. Prednost je, da lahko dobre posnetke povečaš na celo stran, slabše izrežeš, oblikuješ...Skratka pri nas smo zelo zadovoljni. Tudi na testih Zveze potrošnikov so bili albumi DM odlično ocenjeni. Priporočam vsakemu, ki ima vsaj malo veselja in znanja.

jovita

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

19. jan 2013 12:03

Jaz jih razvijam pri sparu..do sedaj je bilo vse v redu,slike so lepe...pošljejo mi v najbližji spar in ko nakupujem vzamem še slike...za sliko 10 x 15 je 9 centov...foto albumov nisem delala ,ker jih raje sama vlagam v albume..

lp goga

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. jan 2013 15:42

Jih pri DM ne razvijam več, so pri Sparu lepše, brez odvečnih robov. V Muellerju pa še nisem probala.

Loni Makaroni

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

19. jan 2013 16:06

Z DM imam zelo dobre izkušnje s fotoalbumi, podobno kot je že rekla jovita. Večkrat imajo akcije in znižane cene, sicer pa si je treba ogledati njihovo spletno stran in primerjati z ostalimi. Prav tako je program za izdelavo albuma  uporabniku sila prijazen. Doslej sem naredila že kar nekaj albumov in pri nobenem ni bilo napake. Dvigneš v tisti poslovalnici, ki ti je najbližja.

Sweetie

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. jan 2013 10:04

Včasih sem pošiljala razvijat v DM, ampak sem ugotovila, da so slike nekam zelenkaste. Sestra mi je predlagala Spar in zdaj vedno razvijam tam. Kot je povedala gogad, je cena ugodna.

JJ

La_Rosa  

član od: 15.2.2011

sporočila: 79

20. jan 2013 12:26

Sama zadnje čase naročam pri Pošti Slo. Zadovoljna s kvaliteto in ceno. Pa tudi dostava je hitra.

Imajo pa (tako kot vsi) občasne akcije, kadar se vsekakor bolj splača naročit.

Ponudba ista kot povsod - fotografije, fotoknjige, dotisk slik na različne izdelke ...

La_Rosa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti