Dobri narezki - celjska regija

bina  

član od: 13.12.2002

sporočila: 186

25. apr 2007 12:35

Najbolje je res da pokličeš okoli. Ponavadi imajo tako določeno koliko pride na osebo. Poizkusi še v mesariji Čas v Petrovčah. bina

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

25. apr 2007 13:02

Čao, jaz sem sicer iz osrednje Slo, ampak kadar v službi naročamo narezke, jih vedno v Mercatorjevi delikatesi. So lepi, stanejo te toliko kot pač stanejo sestavine, pa sam pač poveš, kakšne želiš, kaj naj bo gor...en dan prej naročiš, pa drugi dan samo prideš in odneseš na aliminijastih krožnikih oz. pladnjih, pa še kruh ti razrežejo na luštne male kose, če želiš. ja, pa v šparu imajo tudi že vnaprej narejene, mesne in samo sirove. jaz definitivno ne bi naročala narezkov za domov odnest v gostilni, ker je to absolutno predrago v primerjavi s trgovino. Lep pozdravček, S.

Žogca  

član od: 3.6.2008

sporočila: 9

7. okt 2008 18:24

Koliko pa približno stane na osebo v Mercatorju, če bolj poceni stvari uzameš? Žogca

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

7. okt 2008 18:35

Lahko ti napišem, koliko približno pride na osebo v Sparu- na osebo se računa 15 dag oz. 20 dag s sirom-salama pa po izbiri (katerokoli varianto vzameš, salame izbiraš sama- računaj 15 dag salame + sir), prištej pa še storitev, katere cena je 0,42 evrov po osebi. Pladne lahko sama prineseš ali pa izbiraš med klasičnimi aluminijastimi, zdaj so pa še na voljo taki plastični pladnji s prozornim pokrovom, so pa dražji od aluminijastih. Lp tejka77 Sporočilo je spremenil(a) tejka77 dne 07. okt 2008 18:37:40

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti