Nosečnost

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

24. apr 2007 21:28

Jaz sem se pa ful mazala celo nosečnost z vsemi možnimi kremami proti strijam pa sem cela razpokana, od nog do prsi, da ni šans da grem še kdaj v dvo-delne kopalke. To je čisto odvisno od tipa kože. darja2

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

24. apr 2007 22:05

Mislim, da je največ odvisno od same kože. Če si nagnjena k temu, se pač lahko zgodi, da bodo strije nastale.Zato ti svetujem, da preventivno uporabljaš katerokoli kremo ali pa olje, ki ga nežno vtreš v kožo. Uporabi tisto, ki ustreza tebi. Ne pozabi piti, da ne bo koža izsušena in zato bolj nagnjena k poškodbam. Pazi, da se ne zrediš preveč in telovadi. LENČA

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

25. apr 2007 9:24

Jaz se kar strinjam, meni tudi kremice niso pomagale. Imamo pa vse ženske po mamini strani strije, pa celo moj brat, ki so mu nastale na notranji strani kolena, ko so mu zaradi treninga nogometa narasle mišice. Sem pa enkrat nekje slišala eno lepo misel; Vitezom so bile včasih brazgotine v ponos na uspešen boj, torej zakaj bi se mamice sramovale "brazgotin", ki so spomin na tako čudovit dogodek, kot je nosečnost in rojstvo otroka. matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti