Kapsule natur slim

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

5. jun 2007 16:08

petrca teb bolj priporočam da delaš vaje za trebuh, ker tko je res zagarantirano da bo šu trebuh bye bye jst sm več al manj skoz na isti prehrani pa aktivnosti v tem času k kapsule jemljem, pa mi gre špehek bye bye.. tko da lahk rečem da zarad tega Strelca

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

5. jun 2007 20:00

Hvala, Strelca, za info! Sj tud trebušnjake več ali manj delam v zadnjem času, tam okrog 100 različnih na dan. Pa kolesarim, čeprav zadnje tedne bolj švoh - najprej sem bla prehlajena, pol pa vreme... Pri hrani pazim tako..., kolikor se da. Nisem pa hud karakter za take zadeve. Najbrž tud ne bi bla na tem forumu, če bi bla. Tako pa rada kuham, in tud jem. :) Kaj se če, pač večina žensk se mora mal "nazaj držat". Petra

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

6. jun 2007 7:41

Tudi jaz jem kapsule skoraj en mesec, zraven pa pridno uporabljam anti-celulitno kremo Lipometric, moram rečt da se mi že kar pozna.Predvsem na stegnih in zadnjici. Malo pazim kaj jem, telovadba pa je moja šibka točka. Če bi delala še malo trebušnjakov, bi bila že manekenka.... Vsekakor priporočam kapsule. Hvala strelca za otvoritev teme in priporočilo. Najbolj mi je pa všeč, da so naraven proizvod. Sporočilo je spremenil(a) breda dne 06. jun 2007 07:43:24

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

6. jun 2007 10:04

Poglavje s temi kapsulami sem zaključila. Po mesecu dni jemanja nisem opazila niti najmanjših sprememb na boljše, nikjer nisem izgubila maščobnih oblog, postava se mi ni preoblikovala - res pa je, da sem ostala pri isti prehrani in istem načinu gibanja kot doslej. Nehala jih bom jemati, ker se mi je poslabšala prebava oz. so me tablete zapirale. Raje bom skombinirala hrano in gibanje, ker je zame učinkovitejše, pa seveda občutno ceneje.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. jun 2007 10:18

Jaz nimam časa mislit na hrano ali še kaj bolj osnovnega. Imam tako natrpan in naporen urnik, da zvečer pridem domov in se samo sesujem v posteljo.

Torej nisem na dieti. Telovadim pa tudi ne, ker nimam časa...

Pa se mi pozna. Tko da zadeva deluje. 

lidka

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

6. jun 2007 11:51

andrejka žal sodiš res med tisto skupino k se ne "prime".. tko da upam da boš čimprej uskladila svoje življenje tako da ti bo vse štimalo. meni kapsule pomagajo, pa tudi moji mami, tako da vstrajam dalje.. sploh pa ko se mi je na tehtnici začelo tudi poznati, sem zelo presenečena Strelca

bios  

član od: 3.3.2006

sporočila: 72

6. jun 2007 11:56

Tudi meni se je zgodilo tako kot Andrejki. Tablete sem nehala jemati predvsem zaradi zaprtja, ki sem ga dobila po teh tabletah in sem rabila kar nekaj dni, da se mi je prebava normalizirala. bios

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

6. jun 2007 15:42

Ojla, meni so pa tole poslali z medexa, ko sem jih nekaj spraševala: Pozdravljena, > > > > > > Učinek je zaznaven v 8 tednih, opazen pa po 3 mesecih. Rezultat pa je hitrejši, če se tudi dijetno prehranjujete in vsaj 3x tedensko telovadite. Zanimivo in znanstveno dokazano pa je, da jemanje CLA omogoča zmanjšanje yo yo efekta to je ponovne pridobitve teže po prenehanju uživanja. To dokazujejo rezultati študije, ki je trajala dve leti. Osebe so eno leto uživale 3,4 g CLA na dan. V tem obdobju se jim je mastno tkivo zmanjšalo in kar je najpomembnejše je to, da so v naslednjih 12 mesecih uspeli tudi brez jemanja CLA obdržati isti rezultat. > > > Kajti CLA vpliva tudi na zmanjšanje števila maščobnih celic, poleg manjšega polnjenja maščobnih celic. > > > tko, da jaz sem se odločila, da jih jem najmanj 3 mesece, če še potem ne bo nič, pa neham. lp MAJAA

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

6. jun 2007 19:26

waw super MAJAA, hvala ker si to objavila tudi tu! Strelca

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. jun 2007 21:26

Dons me je stara mama vprašala, če hujšam (spet), ker se mi baje pozna... Sem rekla da ne, za tabletke bom pa vseeno tiho...

Bravo jest, a? Torej se res pozna... 

lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti