Kapsule natur slim

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

7. jun 2007 22:49

jst bom kr tele od medexa jemala, ker tole je neki tuje pa mi ne diši ravno najbolj.. sploh pa ne poznam nobenga da bi jemal te kapsule k ste tle nalimal linke maxximum. dascha mislm da še ni nobena tok daleč, da bi jemala kapsule, dosegla določen rezultat in prenehala.. tko da še ne vemo kaj je k nehaš jemat... piše pa tam, da nima jojo efekta.. tko da ne vem malo si nazaj preberi dascha pa boš videla kaj vse smo že zapisali Strelca

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

9. jun 2007 11:28

jst se ne bom spuščala u te produkte k jih ne poznam.. pa tut to je tema o nature slim, tko da ane.. jst sm jih danes kupla v drogeriji tuš so še imeli 2+1 gratis, tko da mam zalogo za tri mesece juhuhu Strelca

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

9. jun 2007 11:39

Strelca je napisal/a:
jst se ne bom spuščala u te produkte k jih ne poznam.. pa tut to je tema o nature slim, tko da ane.. jst sm jih danes kupla v drogeriji tuš so še imeli 2+1 gratis, tko da mam zalogo za tri mesece juhuhu Strelca
Natural slim tablete vsebujejo to isto kislino, zato sem napisala, da je več ponudnikov na trgu, ki prodajajo dokaj isti izdelek pod različnimi imeni. http://www.medex.si/si/noviizdelki/natur_slim.htm Mijan

tehnica  

član od: 9.6.2007

sporočila: 12

9. jun 2007 12:27

ojla! sem tukaj čist nova... fora glede časovnega jemanja natur slim je da se je jejo skupaj 3 mesece pol 14 dni premora pa pol se to ponavlja...največ 2 leti skp to lahko...pol pa eno leto premora pa spet ovo na novo...če hoćeš... tehnica

tehnica  

član od: 9.6.2007

sporočila: 12

9. jun 2007 12:38

ja teb bios bi pa predlagala glede zaprtja-res da si že nehala jeamti te tablete in se ti je prebava že uredila, pa magari sam info-da je moja kolegica probala z lanenimi semeni-mislim da dve čajni žlički na dan poplakneš s tekočino al pa jaz jih kdaj dam v navaden jogurt,jaz zato da mal "popestrim" navadn jogurt,k nimam težav s prebavo-no in je rekla da gre zdj na blato vsak dan, prej je pa hodila sam 3x na tedn..tak da se lahk tud to proba.. tehnica

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

9. jun 2007 19:22

Za dobro prebavo tudi Donat.

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

11. jun 2007 11:30

tehnica kej pa si to prebrala da nehaš jemat po treh mesecih in imaš tedensko pauzo in potem spet naprej? Strelca

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

12. jun 2007 9:52

živjo! tele tablete se slišijo zelo privlačne, ampak mene pa vseeno skrbi ta t.i. yoyo efekt... ker vse "instant diete" in podobni načini hujšanja in izgubljanja teže so se pri večini ljudi, ki jih poznam in so se tega posluževali, izkazali za zelo zahrbtne. učinek je zelo hiter in ponavadi kar viden, po nekaj tednih se pa kilogrami vrnejo, pa še kakšen za povrh... a nobeno ne skrbi nič glede tega kako bo s kilogrami in maščobo, ko ne boste več jemale tablet? jaz bi jih sicer zelo rada jemala, ker glede na vaše izkušnje najbolj izgubljate maščobo ravno tam, kjer se je jaz nikakor ne morem znebiti in to je na trebuhu... vse druge dele lahko natreniram, ampak trebušček pa še kar ostaja in vztraja... lep pozdravček... ninky

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti