Kapsule natur slim

nejka.o  

član od: 25.4.2004

sporočila: 8

1. jun 2007 12:39

Evo da se še jst pohvalim. Tote tabletke, jemlem mesec pa pol. V zadnih dveh tednih sm začela še pilates zram delat, in morm rečt da me iz dneva v dan bl pobira. Za 5cm sm šla nazaj v trebuhu, drugod pa za 1-2 cm. Na vagi se mi ne pozna nič, zato pa bom nahitr naredla eno dieto da bo še tam kj drgač. Ampak zelo ZELO pomaga če že čist mal migaš (sprehod,..). Aja pa tablet ne jem vsak dan šest, ampak sam kadar jem,jih pojem zram (nimam glih redne prehrane, pa kdaj kj spustim vmes) Sporočilo je spremenil(a) nejka.o dne 01. jun 2007 12:39:43

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

1. jun 2007 13:08

super nejka! men se tut ni nč poznal na vagi, tko pa fuuuuull. res sm zadovoljna. jst kolesarim zdej kadar imam čas in kadar je lepo vreme in res kr pomagajo, me kr pobira. samo vstrajat morš pa je. Strelca

Chiara  

član od: 4.6.2007

sporočila: 4

4. jun 2007 19:25

Pozdravljeni!! Rada bi vse nekaj vprašala glede kapsul NATUR SLIM. Stara sem 17 let in jih jemljem že 1 teden. Vse kar sem prebrala, se tudi meni že počasi dogaja,... težave s prebavo, kakšna kila manj, ne čutim lakote, kar je odlično, ampak zgodilo se mi pa je, da nimam menstruacije. Se je mogoče kateri od vas to naredilo? Sem v skrbeh, če je to povzročilo prav jemanje teh kapsul????? Prosim, zares bi bila vesela, če bi mi katera lahko odgovorila na to vprašanje. HVALA Chiara

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

5. jun 2007 7:53

Jaz sem pojedla dve škatli, učinka pa nikjer, kjub temu da kolesarim dvakrat na teden ko prej nisem, telovadim vsako drugo jutro -trebušnjaki in odkloni na levo in desno za pas, vendar nič, nič, nič. Potolažite me prosim Hobotka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. jun 2007 7:57

Jaz sem zdaj že en mesec ali malo več na tabletkah. Meni se pozna na oblačilih, da se je špehec stajal... Kilažo pa dokler nisem na dieti ne čekiram, tako da ne vem. Čeprav bi se morala spravit, ampak sem tako obremenjena do poznega večera vsak dan, posledično pa tudi neredno jem. Bo že... Še ta mesec, potem bo boljše... lidka

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

5. jun 2007 9:01

Chiara dvomim da te kapsule vplivajo na tvojo menstruacijo, si še mlada in vplivov na neredno menstruacijo je lahko veliko. Če ti zaostaja več kot mesec, potem pokliči ginekologinjo in se pomeni z njo. Jst sm na kapsulah mislim da tri mesece in nisem zaznala prav nobenih stranskih učinkov. Hobotka, VZTRAJAT JE TREBA!!! Rezultati so vidni šele po mesecu dni, tako da le tako naprej! Moja mami je tudi začela z tableti slabe dva meseca nazaj in je že šla dol za 4kg, najbolj se ji pozna na trebuhu in stegnih. Jst lahko že oblečem hlače ki jih pred tremi meseci nism mogla niti gor dat, kaj šele zapet.. tko da sem zelo zadovoljna! Strelca

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

5. jun 2007 9:17

Bo treba probat! Vsaj kolikor toliko naravne mi delujejo.... Koliko jih je v eni škatlici? Petra_5

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

5. jun 2007 10:41

60....... za 10 dni... mal nazaj preberi objave pa boš vse zvedla Petrca Strelca

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

5. jun 2007 11:24

Mogoče ste že pisale o tem... to temo kar redno spremljam, me pa zanima, ali se ob jemanju teh kapsul prehranjujete normalno in ali ste povečale fizično aktivnost? Vprašanje tako za tiste, ki opažajo napredek kot tiste, ki ga ne... tabina

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

5. jun 2007 15:30

Kaj pa, ko se tablete nehajo jemati? Gredo kilogrami hitro nazaj...? Ker če res topijo maščobo na "pravih" mestih je super. Sama sem drugače suha, samo par cm bi rada zgubila v trebuh, ki nikakor noče stran. Nočem, da me pobere povsod.... :) Petra_5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti