Pojasnilo zakaj ni nagradne igre!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 28. feb 2002 13:39 | ogledi: 1.952 | odgovori: 15

Nagradna igra bi že morala biti, pa je še ni, ker nam je Krešimir poslal vrhunska vina za nagrado, pa jih je Pošta Slovenije kljub nalepki lomljivo, razbila.

Odškodnine ne bo, so mi povedali in se skoraj smejali, ker ni bilo pravilno zapakirano... Dobro, da je bilo dovolj pravilno zapakirano tedaj, ko so sprejeli ne malo denarja za pošiljko...

Komentarje pa naslovite kar na email od naše ljube Pošte...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

1. mar 2002 11:22

Grrrrrrrrrrrrrrr!!! Sycia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. mar 2002 11:43

Le le to, obvestili so me, če bom potem sprejel ostali dve steklenici, preden se še ti dve ne razbijeta, pa sem rekel, da bom... Zdaj že tri dni čakam, pa ni nič... Po mojem so tisti, ki so delali zapisnik, vina spili ali kaj? Saj v naši državi nihče, razen malih ljudi za nič več ne odgovarja Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

1. mar 2002 13:08

Hallo! Mam dobre frendice na pošti in praujo, da to ni tako enostavno... in ni mogoče, da se kar tko razbije in te skinejo! Tudi sama komaj čakam nagradno igro, ker bi rada eno porcijo! Tale Kreši mir sploh ni poslal vina, saj se mu vid, da samo naklada...! Ful pameten! Čau! Tina Gorejnak

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. mar 2002 13:21

Tvojim frendicam povej, da je vino poslano in razbito, zakaj bi drugače me klicali iz pošte, da so eno steklenico od treh razbili? Če je ne bi poslal, me ne bi mogli s pošte klicati. Upam, da vsi uporabniki in obiskovalci zahko vidijo kako pišeš tja v tri dni. Tokrat si se pa uštela, saj to, kar pišeš, nima smisla... Ne vzdrži logike... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije PS - Pa tvojim provokacijam ne bom več odgovarjal, ker se mi zaradi črk, ki jih potršim na tebe in podobne, barva s tipkovnice dol briše. Kot vidiš, me že pošta krade, ne potrebujem še provokacij na tem forumu. Če sem ti pa preveč povedal, potem se pa odjavi iz foruma, ne bom potočil nobene solze. Še posebno zdaj, ko sem dvojno slabe volje.

Neža  

član od: 19.12.2001

sporočila: 51

1. mar 2002 14:26

Jernej! Uporabi svoj valar!!!!!!!!!! Pika

neznan uporabnik

1. mar 2002 14:51

Zakaj si slabe volje? A ti biznis slabo laufa? Frendice so rekle, da ne morjo verjet, da se kaj takega njim nardi...! Tko je blo mišljeno! Tipkovnico ti jest nabavim, ko se ti znuca! Neža! Bolj nežno prosim! Ne bom se odjavla, sej je pri vas kr luštn! bye, bye Tina Gorejnak

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

1. mar 2002 16:08

Jernej! Najbolje bi bilo, da temo, v kateri se pojavi Tina G. z njenimi pametnimi komentarji takoj zakleneš. LP Špela

svetladom  

član od: 30.1.2002

sporočila: 49

1. mar 2002 23:36

Največji žrtvi pri tej štoriji sta zagotovo Krešimir, ki se je potrudil in Jernej, ki mora brati takšne štorije...Krešimir, upam, da se ne jeziš zaradi takšnih pripomb, vidim, da si že lep čas aktiven član v Kulinarični Sloveniji, ki si gotovo ne bi izmišljal takšnih "fint". Kaj bi pa s tem tudi profitiral? Mislim, da nič. Za pošto bom rekla:fuj, za Krešimirjevo angažiranost pa pet plus. Tudi brez nagradne igre bomo še vedno veselo brskali po teh spletnih straneh. svetladom

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. mar 2002 0:00

Nagradna igra bo, samo z zamudo. Krešimir si niti ne izmišlja, niti ne more izmisliti, če so na pošti potrdili, da je prišel paket treh vrhunskih vin. Kot drugo pa je Kresšimir zelo prijazen, da sponzorira našo nagradno igro. Igra torej bo, ko poštarji pospravijo črepinje! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

2. mar 2002 19:11

..a je skoda grozna? Za ubogega Kresimirja, v katerega vlogo pri KulSlo sem mimogrede posumil za kar se seveda lepo opravicujem, sem pripravljen tisto razbito steklenico refondirati. Tako bo koza cela in volk sit Lep pozdrav vsem Henri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti