Modelčki iz hoferja

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

22. mar 2007 14:20

jaz sem kupila tako model za srčke, kot za šarkljčke. samo ti šarkeljčki imajo majhno napako - na srdino lahko daš le zelo drobno jajčko - za pisanko. klavdija

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

22. mar 2007 14:34

stani je napisal/a:

Jaz sem bila danes v hoferju v Litiji in še imajo nekaj modelčkov v obliki srčkov, mafinov in fantasy. Pohitite jih ni več veliko. Lep pozdrav iz Litije.[klepetulja][sopeksrckov]

stani
V LJ Hoferju imajo tudi še te tri modelčke. Sem bila ravnokar tam. Pa jih tudi ni več veliko. Lep dan petkica

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

22. mar 2007 15:26

Jaz pa sem opazila, da so ti modelčki - srčki še kar veliki... 6 jih lahko pečeš naenkrat. Razen, če mislite modre (silikonske), ki pa jih nimajo (vsaj pri nas ne) v obliki srčkov. So mi bili bolj všeč ostali, ki so manjši in jih lahko spečeš 12 naenkrat. Sprobala pa jih še nisem.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. mar 2007 22:06

Hvala vsem, ki ste povedale! Dobila, dobila, dobila! In to vse tri variante: srčke (sem vzela kar dva pekača:), ker je 6 odločno premalo;), fantasy in mini šarkeljčke. Kraaaaasno!!! Pa še spajkalnik in mini vrtalniček za moje male hobije, hehe:) Hvala še enkrat! Jutri pečem, danes ne morem več nič, pa itak mava še domače kremšnite, ki sem jih naredila danes ponoči:) Veri

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

22. mar 2007 22:57

Tudi jaz sem jih danes kupila modelčke za fantasy in mini šakeljčke, so zelo zelo simpatični. Sem pa modlčke za mafine kupila v Mercatorju in jih je za samo 6 in so zelo veliki, nič kaj praktično. Joj koliko rož imajo hortenzije, azaleje, citruse, orhideje, telohe, jaz jih sploh ne smem več gledat. Ker se mi vse okenske police lomijo pod težo rož. Sporočilo je spremenil(a) pinka dne 22. mar 2007 23:01:13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti