Katero hrano bi želeli poskusiti?

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. mar 2007 19:39

Ja, turška je res super. Rada pa bi sprobala tajsko in južnoameriško. Pa madžarska tudi ni za odmet. Kyara

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

17. mar 2007 21:15

Jaz pa bi rada poskusila vse dobrote, ki jih pripravljajo kuharice na kulSlo, še posebno pa se ne bi branila mamamijinih. marelica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. mar 2007 0:17

brza, sem ti na zasebno pošto že v petek poslala en kar obsežen post z natančnim opisom, kje so tiste uličice v Parizu s tistimi gostilnicami. Pa še turška je tudi tam, ko jo je že ežoj omenil.

 

Si morda spregledala na zsebni pošti? Lahko pa ti še enkrat pošljem, saj imam spravljeno.

 

Z vsak primer pa: gre za predel med bul. St. Germain, ko ta prečka bul S. Michel v smeri proti Notre Dame, od mostu Pond du Double na otok,na katerem je Notre Dame,  in Quai Montebello. Tam pa takoj najdeš, zdaj na pamet ti težko rečem, kje zaviti levo, kje desno....

 

Pozdrav, Mamamia 

 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. mar 2007 0:19

kyara, tajsko bi ti upala pripravit (še marelica naj pride zraven), pa burmansko tudi - so mi otroci naših prijateljev, ki sobili v oneh državah, namreč rekli, ko sem jim enkrat priprvailo malo teh jedi, da so pa takšne, kot so jih jedli "doli"...saj, čeimaš prave sveže začimbe, gre, in v A se dobijo. Mamamia mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. mar 2007 0:21

Brza, sempogledala v zasebna sporočila in sem ugotovila, da ga še nisi prebrala, poslano pa je bilo v četrtek malo pred 11. uro dopoldan. Mamamia mamamia

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. mar 2007 7:16

Kdaj pa naj pridem, mamamia? Prijatelji so bili v jeseni na Tajskem, in ko sem videla slikice hrane in njihovo dekoracijo, sem skoraj padla s stola. To pa se res splača videti in še bolj probati. Se mi že cedijo sline. Pa saj niti nisi tako daleč doma! Ko boš kaj takega pripravljala, pa mi kar javi, se povabim k tebi v goste. Pa ne samo jest, jaz bi ti tudi pripravljati pomagala. Da dobim novo izkušnjo. Njami! Kyara

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. mar 2007 14:33

Sem imela pred dobrom letom dni dvodnevni tečaj tajske kuhinje za eno popotniško društvo. Tak ljubiteljski, noč za plačilo. Smo morali ponavljati, zdaj pa spet sprašujejo. Če hočeš, te obvestim, ko bo tako daleč, pa pridi.

V petek in danes pa smo doma "jadrali" po daljnjem vzhodu, piščanec v sladko-kisli omaki, pa pečeni rezanci z zelenjavo in jasminov riž....

ali pa se nas nekaj s Kulslo zmeni, pa izmenjamo izkušnje v različnih kuhinjah, pri nas doma je dovolj prostora za kakih deset....

 

Mamamia

 

mamamia

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

19. mar 2007 12:00

Hojla ! Jordi si iz kranja? Jaz tudi ,reci mi -je tam res super suši, ne vem jaz tam že ne kar nekaj časa ne kupujem več. Najprej se mi je zameril prodajalec (je kot sumo borec pa še nič ni prijazen) in kar parkrat sem dobila nesvežo robo.Kdaj si bila zadnjič tam? Sporočimi če utegnež. mijamarija

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. mar 2007 12:18

Mamamia, jaz bi tudi prišla, če se zmetnite predno dobim nove obveznosti;) Sem že sama razmišljala, da bi organizirala eno tako srečanje, ampak v najini kuhinji je prostora ravno za dva, še pes je ves čas napoti... Če pa to resno mislite, bi jaz tudi prišla v Maribor:) Veri

Slovenica1  

član od: 28.11.2006

sporočila: 23

21. mar 2007 8:44

Hmmm Eksotiko, vendar ne narejeno po evropskih merilih ... originalno .... Slovenica1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti