Fish picnic način plačila

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

24. jun 2007 15:46

Ognjič je napisal/a:

No, jaz sem tudi že doma , smo šli po bližnjici. Ognjič

 

 

Pa še res je.

So se eni pri Anamariji pod češnjo pohvalili, da gredo še v Novi grad in smo dobili še mi lušte in še malo zakrožili.

 

Piknik je bil res super. Anamarija res si bila pridna in se se lepo potrudila, Janez je dal pa itak stvari piko na I.

 

PS

Po štajerskih (primorskih tut) cestat se furati je fajn,

so goste gostilne in kelnarce .....

Matjaž

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

24. jun 2007 15:51

No, pa še jaz (sem menda med zadnjimi, pa nič zato). Kar težko bi še kaj novega dodala, ko ste že drugi vse povedali. Prav vse je bilo res čudovito - barka, pa kulinarika, vreme, morje, da o prijetni družbi ne govorimo.

Ribaracarak, se tudi jaz strinjam, da bo treba zadevo čimprej ponoviti (v kakršnikoli obliki že) - čeprav smo bili kar nekaj ur skupaj, je na koncu vseeno še zmanjkalo časa, da bi z vsemi kakšno bolj konkretno rekla. Ampak, led je prebit in za naslednjo fešto se boš že laže odločila, kajne? Upam, da boš še ostali vesoljni KulSlo za zgled.

 

Vsem hvala za prijetno druženje, še posebej pa Anamariji.

Ja, Anamarija, zdaj se pa končno le naspi

 

Ne ga lomit, a slikali smo tudi kaj? ...

Blanchy

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. jun 2007 16:38

Jaz sem pa zdaj prišla.... Veste, da je bilo tudi meni lepo, saj sem bila prvič na takem picnicu... Od vseh rib imam najraje kalamare ker nimajo kosti. Lignji so bili res odlični, bravo Robert eko, Ognjič sem mu povedala. Ognjič, ali si prepričana da Igor...... Rimljanka, vem, vem, da kalamari niso ribe. Zdaj sem pa res utrujena, grem malo počivati. Hvala vsem, predvsem Buči pa Ribaricarak, kako sta sem zelo vesela da sem vaju spoznala. P.s ja, jaz sem nekaj poskušala slikati a si se spoznala Blanchy? Vsem Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 24. jun 2007 18:19:38

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

24. jun 2007 16:49

Seveda, Anamarija - sem šele malo prejle odkrila tvoje slikce.

 

No, jaz bom svoje naložila v MojAlbum, pol vam jih pa mogoče celo pokažem, če boste pridni

Blanchy

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

24. jun 2007 18:12

Anamarija, hvala! Veseli me, da sem vas, navdusene kuharje in kuharce, koncno spoznala tudi osebno. V vasi druzbi na barki mi je bilo zelo prijetno. Kdaj se pa spet dobimo? ribica

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

24. jun 2007 23:48

Majamarko, najlepsa hvala za objavljene slikice. Sedaj sem vam pa se tolk bolj fous, ker se tudi vidi, da ste se res lepo imeli. Jerneja USA

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. jun 2007 10:03

Slike so čudovite, nisem videla lepših, Majamarko. No, zdaj vidite kaj ste zamudili? Ribica čez kakšen mesec, kaj praviš? Anamarija

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

25. jun 2007 10:27

Anamarija, prav imas, sedaj so dopusti, pa izleti, enkrat jeseni pa se lahko spet dobimo na kakem pikniku. Lp ribica

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

25. jun 2007 12:26

Slikice so res lepe, saj je tematsko prikazano vse - naš prevoz, naša obala, Piran, hranjenje, kopanje, nekaj konkurenčnih ladij za fish piknike, predvsem pa naše uživanje. No na moje slikice boste pa moirali počakati, da se vrnem domov, ker tukaj, kjer sem še nekaj dni, nimam priključka, da lahko pošljem slike na kulinariko. Se bom pa potrudila takoj ko pridem domov, da se bodo slikice čimmanjkrat ponavljale. Saj jje navadno tako, da nas večina slika enake prizore. Bom naredila "čistko" med posnetki.

LP

kača

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti