Pravo - ponovno

hotlejdi  

član od: 6.12.2006

sporočila: 32

2. mar 2007 13:06

To , da je pravo eden težjih študijev, priznavajo tudi tisti, ki se na to malo bolje spoznajo. Eni ga dokončajo, drugi ne. Mislim, da so tisti, ki ga ne opravijo ali pa za ta študij porabijo nekaj let več, že sami dovolj prizadeti.Tu pa naletim na razno privoščljivost, da kaj pa se vpišejo na tak študij, ki ga potem uspešno ne dokončajo. Mogoče pa je tu tudi kaj nevoščljivosti vmes. hotlejdi

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

2. mar 2007 13:21

Miškolina, zdaj si pa ti dala študente ekonomije v nič...a vidiš, kako hitro to lahko napišeš, zato se ne čudi drugim. Pa ne bit preveč užaljena, ker smo že tolikokrat ugotovili, da je forum javno izmenjevanje mnenj, ki ne morejo biti vsa enaka - sploh pa ne pozabi, da so to le mnenja... Jaz se strinjam, da je študij prava težak, vendar ga vseeno nebi primerjala z drugimi študiji. Želim ti, da bi čimprej zbrala toliko energije, da bi ti uspelo končati, kar si si zastavila. matilda

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

2. mar 2007 15:08

Hvala Matilda! Glede ekonomije sem pa povedala bratovo mnenje - lahko pa da je on tak genij, da mu je tako u easy(verjetno).. ampak vseeno mislim, da je študij prava zahtevnejši od ekonomije kar pa še ne pomeni, da tudi študij ekonomije ni težek. In če rečem, da je ta študij težji od nekega drugega to ne pomeni takoj, da je ta drugi študij avtomatično lahek, saj pa v življenju ni vse samo črno - belo(vmes je nešteto barvnih nians) oz. vse samo slabo ali dobro.. Kar se tiče osebne užaljenosti, me ta debata ni kaj prizadela..jaz sem branila druge, tiste pridne sošolce na pravu, ki jih poznam. Nisem jemala tega osebno oz. da leti name, ker se sama niti ne štejem mednje. Ja Hotlejdi, te privoščljivosti je ogromno, tudi med samimi študenti..žal..izhaja pa večinoma iz lastnih frustracij, osebnega nezadovoljstva, neuspeha in občutka manjvrednosti. Taki se ti lahko samo smilijo, zato me izjave le-tih, če letijo direktno name, ne ganejo. Jih lahko samo pomilujem, ker so sami zelo bogi, nesrečni.. Miškolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti