Kam letos na morje? :)

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

14. mar 2007 23:05

Kolpa je kul, ampak za podaljšan vikend. Dopust je pa dopust = morje. Ga ne izpustim za nič na svetu. jessy6

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

14. mar 2007 23:33

VAL in ostali ki vas zanima izlet ali počitnikovanje ob Kolpi Kar se Kolpe tiče priporočam idilično vasico Damelj pri Vinici in tam obiščite kmečki turizem "Žagar". Imajo krasne apartmajčke, pestro ponudbo zelo dobre hrane, najem rafta, pohodništvo, kopanje je tam užitek, Kolpa zelo čista, narava še neokrnjena. Priporočam. White Daisy

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

15. mar 2007 7:56

mi smo se sedaj odločili za Biograd na moru. Upam da nam bo všeč. Vzeli pa smo zasebni apartma Weber (ali kdo pozna) in cena je kar ugodna:apartma za 5 oseb, 48€ na dan. ksenija

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

15. mar 2007 8:07

Ja, Asja, pri nas pride v poštev samo robinzonska varianta. Ne maramo hotelov, kampov, naselij, gneče in (delavnega) nočnega življenja (je že doma dovolj). Hodimo v take hišice, ki so čisto na plaži, da je vse pri roki in otroc na očeh. Jaz se pa ne kopam dosti, oz. v poznih popoldanskih urah, ker mi sol na koži v kombinaciji s soncem povzroča alergijo. Čeprav ni preveč fancy, se tu počutimo najbolje. Po cele dneve zabušavamo, lovimo ribe (in spečemo), se igramo, vozimo s čolnom in iščemo skrite zalivčke...Ne zamenjam nikoli. Vse ostalo zame ni dopust. Tatjana

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

15. mar 2007 8:14

Asja, potem bi ti bilo mogoče zanimiva Uvala stara na Hvaru. Imajo svojo stran, pa poglej lp, Robida

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

15. mar 2007 8:59

val je napisal/a:
Mene pa zanima ,če kdo hodi ob Kolpo,to bi bilo enkrat za spremembo super? val
Ob Kolpi je res krasno. Lahko se podate v deželo Petra Klepca. Prespite lahko pri Kovaču v Osilnici. Lahko ste v hotelu ali pa postavite šotor. http://www.kovac-kolpa.com/ Vreden ogleda je tudi Kostelski grad. Več si lahko pogledaš na tej strani: http://www.tsdrustvo-kostel.si/ lp K

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

15. mar 2007 10:08

Tatjana, kaj pa Unije ali Susak, si morda razmišljala o dopustovanju na katerem od teh dveh otokov? Za take variante, kot jih imate vi najraje, je tam raj na zemlji.

Mi sicer ne dopustujemo ves čas po tej varianti, ampak teden dni pa tudi, ko se s čolnom podamo na pot in spimo, kjer pač nanese, si na obali spečemo, kar se čez dan nalovi (ali pa jemo kaj iz zaloge, če ulova ni). Ni ga lepšega kot najti zalivček in zaspati ob šumenju morja, bodisi v čolnu bodisi na obali...Mamamia

mamamia

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

15. mar 2007 14:09

Kaj pa HALKIDIKA - Grčija, je kdo bil tam na dopustu ? LP moja

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

15. mar 2007 14:15

[citat=--majamarko--]A mi lahko prosim kdo svetuje na kateri grški otok dopustovat, ne bi šla na krf in kreto, ostalo karkoli. Aja pa glede letalskega prevoznika - kateri je najcenejši, namreč bi šla na slepo in si sama dol poiskala App ter najela Rent a car za 7 dni, 7 dni pa uživala na dopustovanju... Hvala! lep dan, m [/citat Lansko leto sem bila na Karpathosu , meni je bilo zelo všeč.Majhen otok, lepe plaže, majhne in zelo zanimive vasi, treba si je ogledati OlYmpus,dobra hrana,prijazni ljudje.Oglej si stran od Intelekte - mogoče te pritegne. LP moja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti