Kam letos na morje? :)

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

15. mar 2007 14:43

Ka Koversada pri Vrsarju še obstaja in preko kere agencije se lahko prijavim za sobo. Če kera ve, pomagajte mi, prosim, ka nem brez veze letala po mesti. Ko potle me samo noge bolijo. Hvala! tumpika

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

15. mar 2007 20:11

Joj, mamamia, ti pa dopostuješ po mojem okusu! Super! Saj jaz ne sprašujem, kam naj grem. Ponavadi gremo na Hvar, enkrat smo bili na Molatu..., na Susku pa ni kakšne pametne sence, ki jo jaz nujno potrebujem. Unije? Tega pa še ne poznam. Tatjana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. mar 2007 20:23

Unije poznam samo z morske plati, ko se iz Premanture s čolnom "zategnemo" na Lošinj ali pa mimo Unij in Lošinja dol proti jugu. Na Unijah so številni zalivi, v katerih se da sidrat, tako da otok poznam le po tej plati. Bi Veri veliko več vedela o tem otoku s kopenske strani, ona je tja hodila leta in leta. Vem le, da je redna trajektna povezava do Unij, da je otok vse prej kot obljuden, glede na pogled z morja pa tudi senca ne bi smela biti problem.

Mi nameravamo poleti (ali bolje midva, ker otroka bosta vsaj del dopusta preživela po svoje, z vrstniki kje drugje od naju) s čolnom okoli srednje dalmatinskih otokov, kakor bo pač naneslo. Če bo sreča, bi rada do Visa in LAstova, potem pa počasi nazaj proti severu, počivat v Premanturo (leta so tu, ni kaj...)

 

Mamamia 

mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

15. mar 2007 20:25

tumpika je napisal/a:
Ka Koversada pri Vrsarju še obstaja in preko kere agencije se lahko prijavim za sobo. Če kera ve, pomagajte mi, prosim, ka nem brez veze letala po mesti. Ko potle me samo noge bolijo. Hvala! tumpika

Ejjj, za tja pa tud žnurce ne boš rabila

Ognjič

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

15. mar 2007 22:01

Ognjič, to vejm sama tudi. Čez den si ko od boga rođeni, zvečerko pa si te na večerjo vržeš kaki oklep gor. Aj, Koversada, kar voham jo. tumpika

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

15. mar 2007 22:44

Mamamia, takoj za Visom je pa Molat (če se ne motim). Ko smo bili tam, smo celega peš prehodili. Dolg je samo 7 km. Takrat sta bila otroka še bolj majhna, pa smo zapeljali avto na drug konec otoka, nazaj pa smo se odpravili peš, z namenom, da se usedemo na katamaran in se z njim odpeljemo nazaj po avto. Te kratke vožnje nam še zaračunali niso. Otrokoma pa sva naredila veliko veselje. Peljala sta se z velikim katamaranom, ki sta ga že več dni prej občudovala. Tatjana

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

16. mar 2007 14:23

Molat in Vis sta pa kar precej narazen-razen če sta dva z istim imenom v Jadranu

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2007 15:21

Takoj ob Visu je, kolikor vem, Biševo, Lastovo je pa malo bolj, hm, vzhodno bi rekla tako na pamet, tja proti Korčuli, Hvaru. Molat je pa precej bolj severno, ob Istu, pa otok Vir je blizu.

 

Ampak saj te poti hitro minejo. In vožnja med otoki je tisto, kar naši otroci ne  izpustijo med počitnicami, so pač s prijatelji en teden manj na morju.

 

se že veselim letošnjega dopusta. Mamamia

mamamia

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

27. mar 2007 21:13

Je kdo letoval v turističnem naselju Solaris pri Šibeniku? Kakšni so vaši vtisi? Koliko časa traja vožnja z avtom do tja? Hvala za informacije. aknelab

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

27. mar 2007 21:22

Glede na to da je naslov teme takšen kakeršen je in ne glede na to, da je rdeča nit Hrvaška obala, bi vseeno zastavil off topic vprašanje: Je že letoval kdo na Grškem otoku Lesbos (oz LESVOS), vtisi, komentarji, napotki dobrodošli, saj smo že vplačali ( po intuiciji da slabo nemore bit) hotel Eftalou za 14 dni v Avgustu. Lani na Samosu je bilo fantastično in do sedaj eden zelo lepihin poživljajočih dopustov, predvsem zato ker sva v 14 dneh bila na plaži samo 3x in temu primerno tudi v vodi...ostale dni eno samo raziskovanje otoka na najini sposojeni VESPICI...Aleluja....ampak res je bilo luštno. Escada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti