Neckermann - sedežna garnitura

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

tema odprta - 14. feb 2007 14:25 | ogledi: 3.294 | odgovori: 7

Kopujem sedežno garnituro - 3-sed in 2-sed in v zadnjem katalogu Neckermanna sem videla krasno sedežno - na sliki je v bež barvi ( na manjših dveh pa še v barvi lososa in ledeno modri) - str. 456 in 457. Ker pa je sedežno na pamet kupovati zelo rizično, me zanima, če jo katera od vas že ima. Na eni sedežni se krasno sedi, na drugi pa te vse tišči, v eno se krasno pogrezneš, a potem ne moreš vstati, na drugi,.... Se morda, da kje videti te sedežne - kakšno skladišče, morda pa je katera in celjskega.

hvala,

vanjatajnsek

stani  

član od: 10.11.2005

sporočila: 235

14. feb 2007 14:58

Vanja jaz sem že pred leti kupila sedežno iz neckermanna, in ti moram povedati, da sem zelo zadovoljna. Verjetno piše kakšno je polnjeno ali je vzmeteno itd...Je pa tudi fino, ker ti dostavijo domov in brez problemov prinesejo do stanovanja, jaz sem namreč v bloku 4 nastropje brez dvigala.Ti pa moram povedati, da je bilo tudi mene malo strah kaj bom dobila. Pa lep pozdrav stani

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. feb 2007 15:35

Jaz imam enake izkušnje kot Stani !

stani  

član od: 10.11.2005

sporočila: 235

14. feb 2007 15:48

 

Sem ti še nekaj pozabila povedati, baje da je v Mariboru trgovina in, da se pogledati bi morala kaka Mariborčanka bolje vedeti.Najbolje, da jih pokličeš in vprašaš. Lep pozdrav.
stani

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

14. feb 2007 16:58

Tudi mi smo kupili sedežno garnituro pri Neckermannu in nam še danes lepo služi. Pri njih lahko naročiš tudi vzorček materiala, iz katerega je sedežna, da se prepričaš o kvaliteti.

LP

katjushka

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

15. feb 2007 16:00

Najlepša hvala za informacije. Sem jih poklicala in dejansko imajo svojo trgovino, ki je kar na njihovem naslovu Tržaška 85, Maribor, vendar tam nimajo pohištva, da bi se ga dalo videti. Da pa se tam kupiti ostale stvari iz prejšnjih sezon. Mogoče bo pa tale informacija prišla komu drugemu prav. lp, vanjatajnsek

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

15. feb 2007 16:57

V mariborskem Neckermanu res ni pohištva (včasih kak kos, ki pa je v "okvari"), manjka kakšna stranica in podobno. V tej trgovini so stvari, ki jih ljudje vrnejo, ker z njimi niso zadovoljni in jih v tej trgovini potem prodajo pod ceno. Veliko je tudi stvari v okvari. Tako so mi vsaj povedale trgovke v tej trgovini. To lahko povem iz svojih izkušenj. Je pa res, da moraš kar redno zahajati tja, da si na tekočem, kaj imajo na zalogi. Včasih se res splača, včasih prideš samo "na uro gledat", ha,ha.

galja

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

16. feb 2007 19:28

Moje samostoječe kopalke so že prodali? Sn enkrat naročla enodelne in dvodelne kopalke, čista isti opis, isti material, iste farbe in vzorec, pa so ble dvodelne ful vredi, enodelne pa tak trde, ka so same stale. Te pa sn jih nazaj poslala. tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti