Srečanje kulinarične slovenije na gorenjskem

RONIKA  

član od: 24.12.2006

sporočila: 14

13. mar 2007 1:53

Bravo Vendelina, očitno če imaš pri nas svoje mnenje o nečem in stojiš za tem, si drugačen!!! Pa tko ponavadi vsi govorijo, da cenijo ljudi, ki povejo svoje mnenje, očitno samo, če mislijo enako! Kako že rečejo, za dobrim konjem se vedno prah dviga!!! RONIKA

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. mar 2007 6:02

A slikic pa ni nikjer? Slliiiikiiiceeeeeee! Da vidimo, če je res bilo tako lepo! Kyara

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. mar 2007 6:40

Vendelina, draga prijateljica,

did your ever heard for a dragons, ali po naše: pokažite že slikice.

ežoj

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

13. mar 2007 7:37

Saj vas ne zanima, kako smo se imeli, zanima vas, kako izgleda vendelina. Evo. JORDI

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

13. mar 2007 7:58

bravo JORDI Ognjič

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

13. mar 2007 8:41

ežoj, bo drugič treba na srečanje... matilda

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

13. mar 2007 8:53

 Jordi, ... žebljico na glavico ... siba

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. mar 2007 17:51

Jordi, Ognjič, matilda, SIBA,

 tole leti mal tudi na mene ( verjamem, da ste se lepo imeli in vam privoščim ), glede mene je pa takole:

sem povprečno firbčen, vendar si znam pomagat tudi brez slikic. Marsikdo že ve, da obstajejo različni nivoji zavesti, osnovni nivo je tale fizični svet z vsemi hribi in morji in kulinariko in vsem ostalim. Drugi nivo je nivo podzavesti, ki funkcionira nekako drugače, tretji nivo je astralni svet, kjer so stvari popolnoma jasne, vse je znano in če se znaš vključiti v astralni svet ni nobene stvari, ki bi bila skrita. Vključitev v astralni svet je od nekdaj domena vračev jasnovidcev in drugih ljudi, odprtih za dojemanje/sprejemanje informacij iz tega sveta. Vključitev v astralni svet niti ni tako komplicirana kot si morda nekateri predstavljajo. Treba je izključit zunanje dražljaje, se popolnoma sprostit, ne mislit intenzivno na nič določenega in čakati s polzaprtimi očmi in rahloi mislijo na npr. Vendelino s kulinarike, kaj se bo zgodilo. Počasi lahko začneš sprejemati slike: To je lahko ena rokerica, oblečena v jeans, spodaj moška flanelasta srajca, z odpetim enim gumbom prveč ( pravzaprav stvar okusa ), da se skoraj vidijo čari, blond ( verjetno naravna ), ostrižena na fantovsko frizuro, zelo močno našminkana s modrimi kolobarji okrog očes, ( verjetno ne jemlje mamil, čeprav tako izgleda ), tik pred diplomo na ( verjetno ) kozmetični šoli ( a, zato tako močna šminka ), rad bi izgledala starejša kot je, predstavlja se kot da jih ima čez devetnajset ), piercing v jeziku verjetno ni, morda v nosu, za ring v popku nisem siguren , veliko nakita po rokah, ne vem a je zlato ali bižutrerija, rad bere jano in lady, angleščino dokaj obvlada iz muske, ki jo dobro pozna............ kaj lahko ostane skrito nekomu, ki ima odprta vrata v astralni svet?.

ežoj

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

13. mar 2007 18:04

Ežoj, ti si svetovna faca

JORDI

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. mar 2007 19:40

Jaz bi tudi rada videla slikce,pa ne zaradi Vendeline ampak zaradi kepce ,Venere ,Matjaža pa Darje ,ki je vedno luštna na slikcah...ja pa Jordi ,če se slučajno kje srečava ,da te za rokav pocukam in vse ostale ....ne se dati prosit ampak hitro slikice gor pripopajte. lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti