Igra perudo

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

tema odprta - 8. feb 2007 21:45 | ogledi: 1.680 | odgovori: 4

Iščem družabno igro Perudo,igra jo lahko največ 6 igralcev,vsak ima "kozarec"ene barve in 6 kock iste barve.Potem pa ugotavljajo koliko istih kock-število pik bi bilo v igri.To igro smo igrali na Nizozemskem,pa me zanima če jo kdo ima in bi jo bil pripravljen odstopiti ali pa če kdo ve kje se jo da kupiti.

Anita

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

8. feb 2007 22:48

Anita, ta igra bi tudi mene zanimala. Mogoče se dobi tudi pri nas. Me pa še zanima nekaj. Doma imamo Monopoli, nekaj denarja smo "zapravili" (pa ne v trgovini, ha,ha), če ima mogoče kdo doma Monopoli, ki ga nima v uporabi (mogoče tudi kaj manjka), se priporočam. Hvala! Galja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

8. feb 2007 22:55

Galja, ste ga hoteli v evre zamenjat, ha? Atina

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. feb 2007 0:13

Ha,ha, Atina, ja, ko bi le šlo! Res je, da smo veliko preigrali ta Monopoli, problem je bil vedno pospravljanje, ha,ha! Nikoli nismo ugotovili, kdo je bil "površen", ampak ugotovili smo, da nam manjka nekaj "denarja", za kocke in figurice pa nisem sigurna, če so vse, ali katera tudi manjka. Kakorkoli že, krivi - ne krivi, zadeva ni kompletna. galja

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

9. feb 2007 19:55

Še vedno upam da mi bo kdo pomagal in se spomnil kje bi lahko dobila to igro.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti