Srebrna obletnica poroke

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. avg 2012 20:32

Se strinjam, Vanja. So prazniki, ki jih je lepo preživeti brez družbe. So tudi darila čisto odveč.

zeta

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. avg 2012 21:09

No, menda so se 5 let in pol PO srebrni obletnici že znali odločiti, kako in kaj, a ne? 

rimljanka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. avg 2012 9:45

_tisa_ je napisal/a:

S srebrniki, se strinjam, res ni kaj početi... Vrednost ni ni neka, uporaba pa sploh ne. Zame je to pač nekoristno porabljen denar.
Tudi zlatniki, po moje, pri preskrbljeni generaciji... no, ne vem.

Se strinjam z Vanjo, da bi morda raje par uric ali dni zase porabila (večerja, doživetje, izlet...), kot se pa ukvarjala z (nezaželenimi) gosti...

 

Jaz se pa ne strinjam ne z Vanjo ne s tabo. Srebrnik ali pa zlatnik se mi zdi lepo in primerno spominsko darilo, ki je v času stiske lahko še kako koristno.

nola

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

19. avg 2012 9:53

Moj brat se je odločil za praznovanje v družinskem krogu. Do poznih večernih ur smo se zabavali ob dobri hrani in pijači. Naložbenega srebrnika- 1 unča pa sta bila zelo vesela. Sicer pa je šlo za simbolično darilo v srebru. 

Tudi jaz imam enega, je res v predalu, vendar mi je lep spomin. 

Najino obletnico pa sva praznovala na morju pod zvezdnatim nebom. Bilo je nadvse romantično.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 19. 2012 09:55

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

19. avg 2012 13:04

[citat=--nola--]

[citat=--_tisa_--]

S srebrniki, se strinjam, res ni kaj početi... Vrednost ni ni neka, uporaba pa sploh ne. Zame je to pač nekoristno porabljen denar.
Tudi zlatniki, po moje, pri preskrbljeni generaciji... no, ne vem.

Se strinjam z Vanjo, da bi morda raje par uric ali dni zase porabila (večerja, doživetje, izlet...), kot se pa ukvarjala z (nezaželenimi) gosti...

[/citat]

 

Tudi jaz se s tem ne strinjam. Hčerka je dobila ob rojstvu od strica (moj brat), v darilo vpominski srebrnik, z vgraviranim citatom in deteljico ter datumom rojstva in mislim, da ji bo lep spomin. Ne na njeno rojstvo - tega se pač ne bo spomnila, pač pa na strica.

Moycaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti