Kaj bo jutri na mizi

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

31. dec 2006 10:17

pri nas pa velja dolgoletna tradicija za ta prvi dan v letu - leča - za denar v novem letu svinjina - za srečo pomaranče - za zdravje vsako leto je to servirano v drugi obliki, ampak nič od tega ne sme manjkati. Letos bo lečina juha, s kostanjem nadevana svin.ribica s skutnim njokom in pisano solato, za desert pa pomarančno-stračatela krema v lupinah pomaranč. Upam, da bodo sestavine "opravile svoje delo" tudi letos. Vsem vam želim srečno, zdravo, obilno leto 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lisa

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

31. dec 2006 12:00

Danes zvecer bo pri nas na mizi: - racja pasteta na popecenih rezinah domacega kruhka za prvi grizljaj - prekajen losos s pecenimi prepelicjimi jajcki z dvema omakcama na solatni posteljici (pikantno gorcicno in omakco iz kisle smetane in drobnjaka) - kremna juha s fileji ostriza - goveja pecenka dusena v rdecem vinu z lastno omako in hrenovo brusnicno omako, domaci siroki rezanci, kruhov cmok, motovilec - skutna strjenka z omako iz robid fresh Sporočilo je spremenil(a) fresh dne 31. dec 2006 12:02:03

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

31. dec 2006 14:50

Nič ne bova pretiravala, pretirano pa pride samo od sebe... Z možem bova sama, čuval nas bo 1,5 letni fantiček... Pripravljeno imam veliko posodo s sarmo, francoska je narejena, spohala sem paprike, kuha se juhica iz govejega repa, peče se pečenka v veliko narezane zelenjave in podlita z veliko terana... Grem še narediti polento, ki se bo ohladila, narezala jo bom na rezine, gor dala pražene šampinjone, malo sira / gorgonzole in na brzino zapekla v pečici. Pozdravček!

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

31. dec 2006 15:11

Mi tudi ne bomo imeli nič posebnega. Nafilala sem telečja rebra, poleg pa še tatarski biftek, francoska solata, domač kruh, šunka v testu, fižol v solati (ne vem zakaj, a pravijo da mora bit) pa seveda kozarček dolenjskega rujnega. Ker pa imamo enega majhnega otročička (26 let ima) mora biti obvezno ognjemet, ki je skoraj večji od tistega, ki ga imajo na praznovanju v centru našega NM. Lepo praznujte in dobro jejte, po Novem letu pa brž na rekreacijo, da se bomo znebili nabranih kilogramčkov. alexis

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

31. dec 2006 15:50

Jaz sem pa letos pri fantovih doma in pridejo še eni družinski prijatelji. Za jest bo pa: kuhana šunka, francoska solata, pogača (s smetano in poprom), bel kruh, ajdov kruh za predjed. Gostje se rekli, da bodo prinesli še nekaj morskega, tako da bo verjetno še to. Za glavno jed bo pečena kokoš, mlinci, za solato bo rdeča pesa, pa še kar se bo našlo vloženega. Za sladico bo pa pijana nevesta iz baze. Aja, pa še ene 10 litrski lonec sarme čaka nekje v kuhinji... Kar se tiče pijače se pa ni za bat, glede na to, da smo na dolenjskem Kdo bo vse to pojedu mi pa ni jasno... Verjetno bomo jedli ostanke še prvi mesec novega leta Pa srečnega in pijanega vsem skupaj Urša

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

31. dec 2006 16:12

Pa še naš jedilnik : za večerjo na zadnji dan bo mesni foundi (želja našega 6 letnika, vsako leto za božič in NL, na en večer mesni za drug večer sirov foundi, za božič je bil sirov) pa nekaj omak, solata, vložena paprika, kumare in co., za sladico bo sladoled s smetano in vročo čokolado (je blo že ta mesec preveč sladkarij). ta moment pa kuham še sarmo za jutrišnji dan......en velik lonec...... a ja za kosilo smo imeli od a do ž doma narejeno mesno lasagnjo (bo zvečer garfield na sporedu), radič s koruzo, na začetku pa govejo kostno juho s domačimi blekci ..... drugače pa smo doma in bomo uživali Kamniški ognjemet z okna v splanici..........

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

31. dec 2006 19:19

evo tudi jaz sem dokončala jedilnik: ker naši trgovci niso naročili niti bakala, niti lososa, sem kupila sipine rezance, ki jih bom naredila v omakci z repki gamberov, ki že nekaj časa čakajo v skrinji. Predjed si bomo tako sposodili pri mami - naredila bo tatarski in goveji karpačo, menda je ponujala tudi pršut. Za sladico pa bom segrela domače jagode iz skrinje, zraven pa vaniljev sladoled. Piškotov, ki sem jih letos naredila 16 vrst, pa niti videti ne morem in bom vse raje podarila. Kar nas ne bo zaposloval naš mulček, bomo pa kar preležali na kavču in gledali kaj so nam pripravili na tv. matilda

kepca  

član od: 6.9.2006

sporočila: 93

31. dec 2006 20:11

No mi smo pa že po večerji,in sicer smo jedli.Mrežno pečenko,francosko solato,pražen kromir,pohano cvetačo,za sladico pa bebi torto. Vsem skupaj pa želimo srečno pa zdravo leto2007 kepca

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

1. jan 2007 14:08

Mi pa smo že mačka pozdravili! Sinoči smo se po aperativčku mastili z nadevanim francoskim kruhkom,juho z domačimi rezanci,pečenko,praženim krompirjem,francosko solato in z radičem,za poobedek pa kar navadni keksi in čokolada. Ob čakanju na Novo leto smo se zabavali z igro Vzemi ali pusti v režiji mojih hčerk,za nagrado pa so bili namesto denarja kar bonboni. Ob polnoči pa seveda šampanjec in ognjemet! Veliko sreče vam želim v letu 2007! Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

1. jan 2007 14:24

Pri nas pa smo bili RES zelo na izi :) Ker se od 23h do 2h z možem raje zabavava na prostem, smo si pripravili: 1. sarme za tiste, ki so bili lačni 2. narezek, francoska, vkisana zelenjava, toast... za pikat in seveda dober vinček MissLady

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti