Ob 5.00 zjutraj [|)]

neznan uporabnik

tema odprta - 24. jan 2002 15:46 | ogledi: 2.111 | odgovori: 3

Malce sem prebirala stare teme in prispevke na forumu in upam, da sem izbrala pravo rubriko za svoje vprašanje. Ne gre za recepte, temveč za nasvet. Ali mnenje...

Torej, stvar je taka:

Rada kuham, AMPAK... Moram kuhati vsak dan. Sluzba, dvoje majhnih otrok... Z možem bi še lahko jedla v službi, vendar otroka ne gresta v vrtec, teta, ki ju čuva pa ne kuha. Torej, kuham vsak dan. Vstajam zjutraj ob 5.00 in pripravim tri četrt kosila, teta ga kasneje samo še konča. Stalno se vrtijo iste jedi, ker pač morajo biti zelo hitre za pripravo in ne smejo biti take, ki se ne bi smele pogrevati. Nekateri mi svetujejo, naj skuham zvečer za naslednji dan. To se mi zdi še slabše - potem bo hrana predolgo stala, zdi se mi, da tako izgubi vse vredne sestavine. Kaj vi mislite o tem? Kako se vi ubadate s tem problemom? Zadnje čase mi je kuha postala že prava tlaka.

LP

Nina

neznan uporabnik

24. jan 2002 20:17

Takoj ti bo vse jasno, če klikneš na http://www.nasazena.com/publikacije.html Informacijo dala na voljo - moja žena. Sporočilo je spremenil(a) Mario dne 24. jan 2002 20:17:54

neznan uporabnik

25. jan 2002 10:49

Hvala, hvala! Nina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti