Zvezdni janež

darjapelko  

član od: 12.11.2006

sporočila: 4

30. nov 2006 22:10

zvezdasti janež dobite tudi v cvetličarnah ga uporabljamo za aranžiranje venčkov. ponavadi je pakiran v vrečkah in mislim da je dober za kuho. jst tudi cimet pa žbice uporabljam za kuhano vino pa ni še nihče umru.kaj pa delate z janežem? sem firbčna! darjapelko

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

30. nov 2006 23:52

Zvezasti janež sem kupila pred nekaj dnevi v Intersparu. V kartonastem stojalu, kjer je vse po enotni ceni cca 298 sit, so mali okraski, pakirani skupaj in zvezdasti janež in malo daljšče cimetove palčke. Ja pa malo skrito. Ker imajo v vseh enako postavitev, je to blizu smrekic in lučk. Ne ob polici z okraski. Tudi v provinco včasih zaide kak iskan artikel ... frina

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

1. dec 2006 12:23

Ko sem pred kakšnim mesecem iskala vanilijo v stroku, sem poleg videla tudi vrečke z zvezdnim janežem. To je bilo v Sparu. Me pa čudi, da ga je tako težko dobiti, glede na to, da sem iz Jesenic in imamo pri nas veliko slabše založene trgovine ( Spar, Mercator ). Bom prov danes, ko bom šla v trgovino še enkrat pogledala na tisti konec, če ga imajo. Je pa bil pakiran v vrečkah. CARLY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti