Božični film

JERIKA  

član od: 21.10.2005

sporočila: 10

tema odprta - 29. nov 2006 23:47 | ogledi: 4.090 | odgovori: 4

Pred leti (približno 13 let ) so na tv slo predvajali film - komedijo o družini za božič - ampak to ni bila ameriška komedija, temveč skandinavska (švedska?) o nerodnem, a smešnem očetu, zabavnih otrocih. Mislim, da je bil film v dveh delih. Naslov filma sem neuspešno iskala tudi v knjižnici v starih revijah Stop. A se kdo spomni?

Vprašanje res ni prav za kulinariko, a tu sem prebrala že ogromno zelo zanimivih stvari.

LP

Jerika

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

30. nov 2006 10:07

Oj mogoče bi našla kaj pod www.kolosej.si rubrika filmi. Tam so vsi filmi, ki so jih predvajali čeprav se mi zdi, da je tvoj film že kar prestar. Drugače pa imajo božične filme in pravljice tudi na strani www.enaa.com. težko pa da bi našla tvojega. CARLY

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. nov 2006 10:10

Nimam pojma, se mi pa zdi, da je najbolje, da kličeš na nacionalko na filmsko redakcijo. Jza sem to že nekajkrat naredila - pri tem sem uporabila naslednji pristop: Dober dan, imam eno hecno vprašanje, ampak a mi lahko pomagate....z drugimi besedami, pri sogovorniku sem vzbujala občutek, da bi bilo lepo, če bi naredil dobro delo. Ponavadi sem dobila tisto, kar sem iskala, celo presneli so mi kaj. Vendelina jr.

JERIKA  

član od: 21.10.2005

sporočila: 10

30. nov 2006 11:55

Hvala, Vendelina jr. Sem že pomislila tudi na TV in sedaj si me kar okorajžila. Jerika

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

30. nov 2006 12:10

Tudi v vikendu-prilogi slo.novic in dela,večkrat zasledim na taka in podobna vprašanja,mogoče bi poiskusila tudi tam naslov www.vikend@delo.si ali Vikend,Dunajska 5,1509 Ljubljana andreja č.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti