Novi pogoji pisanja sporočil na kulslo forum!

neznan uporabnik

17. jan 2002 14:54

ANEKS K PRAVILNIKU KULSLO 1. RECEPTI/NASVETI (tu pišete vse v zvezi z recepti in nasveti pri pripravi hrane) 2. ZDRAVA PREHRANA IN BOLEZNI (tu pišete o težavah, ki so posledica napačne prehrane in o hrani, ki pomaga k ozdravitvi in podobno) 3. MALI OGLASI (tu prodajate, kupujete, izmenjujete, darujete, obveščate...vse v zvezi z gospodinjskimi aparati in prehranbenimi izdelki) 4. OBVESTILA KULSLO (tu berete vi, obvestila pišemo mi) 5. PISMA BRALCEV (ta rubrika je namenjena vsakovrstnemu pomenkovanju članov KulSlo v okviru dogovorjenih pravil) Naše načelo je: "Spoštujmo dogovor!" Svetovalec KulSlo Florjan Nahtigal Sporočilo je spremenil(a) florjan dne 18. jan 2002 12:52:28

neznan uporabnik

18. jan 2002 8:13

Pozdravljeni! Ker vam prvič pišem,se vam v naprej opravičujem, če sem narobe izbrala rubriko, vendar ne vem, kako bi prišla v rubriko nasveti/recepti. Imam LG mikrovalovno pecico kombinirano s konvekcijsko toploto (topli zrak) in Grilom.Navodila so za peko mesa, odmrzovanje etc., vendar ni nikjer napisano navodilo za peko peciva n.pr zavitka, potice, piaskotov... Zelo bi vam bila hvalezna, ce mi lahko kaj svetujete oz. posredujete kaksne recepte. Lep popzdrav Irena Beretic Irena Beretič

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

18. jan 2002 8:30

Irena dobrodošla na forumu, na portalu je napis "forumi"...klikneš na napis in dobiš vse kategorije. Ravno tako pa prideš do vseh kategorij na ta način, da ko si znotraj katerekoli strani na forumu, v vrhnji rdeče-oranžni vrstici pogledaš KJE v strukturi foruma si in potem klikneš na "vsi forumi"....in to te pripelje do VHODA v forume. Tista zgornja oranžna vrstica je navigacija po forumu, torej uporabna in koristna zadeva. lp Bojan

neznan uporabnik

18. jan 2002 9:04

Zdravo! Spraševanje, od kdaj sem jaz vaš svetovalec, je sicer nekoliko nelogično, vsaj zame. Vašo stran spremljam že kar nekaj časa, sedaj pa sem se tudi aktivno vključil in posegel vmes. Ekscesno dogajanje v zadnjem času je potrebno spraviti na primeren intelektualni nivo. S svojim poznavanjem antropologije, psihologije in organizacijskimi sposobnostmi gotovo pripomorem k urejanju razmer. Imam tudi nekaj predlogov, ki pa jih bom posredoval v dobro poslovne politike inkognito (e-mail). Izdam naj le toliko, da kar zadeva forum, delujete v skladu z našimi skupnimi smernicami. Včasih moramo ustvariti vtis navideznega lagodja (Pisma bralcev). Red bomo naredili za vsako ceno. Hvala ! svetovalec Florjan Nahtigal (Strkovnjak vam nudi pomoč pri kulinariki) Sporočilo je spremenil(a) florjan dne 21. jan 2002 13:30:33

Titi  

član od: 15.11.2001

sporočila: 35

18. jan 2002 12:46

A lahko zdaj kar vsak postane svetovalec? Jaz sem pa mislila, da stran ureja uredništvo ... Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. jan 2002 12:49

Ne more! In ni naš svetovalec! Piše le v svojem imenu in ne v imenu uredništva! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Titi  

član od: 15.11.2001

sporočila: 35

18. jan 2002 12:55

Saj to je verjetno vsem jasno (razen tistim, ki so novi). Ampak vseeno malce hecno izgleda... Pa brez zamere! Lep pozdrav, Tina

neznan uporabnik

18. jan 2002 13:12

Zdravo ! Bil sem tako rekoč prepričan, da mi bo uredništvo KulSlo avtomatično priznalo status svetovalca, ko boste videli v kakšno pomoč sem vam. Motiti se je človeško. Sedaj pa naj vas URADNO prosim, da mi podelite častni status svetovalca oz. naziv po vašem internem pravilniku, ki bi se izpisoval pred mojim imenom. Hvala ! ......................Florjan Nahtigal .....(izpolni urednik)

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

18. jan 2002 13:13

Tina, le kaj bi zamerili... hi,hi,hi,hi... kaj se nam vse dogaja ! lp Bojan

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

18. jan 2002 13:19

Pa saj to ni res. Ob branju teh sporočil, se dobesedno držim za trebuh od vsega režanja. Lp, Andreja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti